Trwa ładowanie...
d3zwg5u

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis po śmierci męża. Katarzyna Kolenda-Zaleska odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała pierwszy post po śmierci męża. Nie wyłączyła komentarzy. Wśród nich znalazł się ten autorstwa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Oba do głębi poruszają.
Podziel się
Katarzyna Kolenda Zaleska otoczyła wsparciem Agnieszkę Woźniak-Starak
Katarzyna Kolenda Zaleska otoczyła wsparciem Agnieszkę Woźniak-Starak (East News)
d3zwg5u

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie

"Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne" - to fragment wpisu Agnieszki Woźniak-Starak, który nagle pojawił się na jej koncie na Instagramie. Chyba nikt się tego nie spodziewał, ale słowa wdowy po Piotrze Woźniaku-Staraku nie pozostały bez odpowiedzi.

Do Agnieszki Woźniak-Starak piszą dziesiątki osób. Pod postem zobaczymy komentarze pełne wsparcia. Otuchy w najtrudniejszym momencie dziennikarce dodaje m.in. Katarzyna Kolenda-Zaleska. "Aga. Wspólnie to ogarniemy" - przekonuje owdowiałą przyjaciółkę. Kolenda-Zaleska pojawiła się na ostatnim pożegnaniu Piotra Woźniaka-Staraka w Konstancinie-Jeziornie. Żegnała producenta filmowego m.in. z Alicją Bachledą-Curuś, Rafałem Zawieruchą, Edwardem Miszczakiem i Sebastianem Kulczykiem.

d3zwg5u

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 r. na jeziorze Kisajno. Miał 39 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3zwg5u

Podziel się opinią

Share
d3zwg5u
d3zwg5u