GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis po śmierci męża. Katarzyna Kolenda-Zaleska odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis po śmierci męża. Katarzyna Kolenda-Zaleska odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis po śmierci męża. Katarzyna Kolenda-Zaleska odpowiada
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
13.09.2019 20:56

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała pierwszy post po śmierci męża. Nie wyłączyła komentarzy. Wśród nich znalazł się ten autorstwa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Oba do głębi poruszają.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie

"Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne" - to fragment wpisu Agnieszki Woźniak-Starak, który nagle pojawił się na jej koncie na Instagramie. Chyba nikt się tego nie spodziewał, ale słowa wdowy po Piotrze Woźniaku-Staraku nie pozostały bez odpowiedzi.

Do Agnieszki Woźniak-Starak piszą dziesiątki osób. Pod postem zobaczymy komentarze pełne wsparcia. Otuchy w najtrudniejszym momencie dziennikarce dodaje m.in. Katarzyna Kolenda-Zaleska. "Aga. Wspólnie to ogarniemy" - przekonuje owdowiałą przyjaciółkę. Kolenda-Zaleska pojawiła się na ostatnim pożegnaniu Piotra Woźniaka-Staraka w Konstancinie-Jeziornie. Żegnała producenta filmowego m.in. z Alicją Bachledą-Curuś, Rafałem Zawieruchą, Edwardem Miszczakiem i Sebastianem Kulczykiem.

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 r. na jeziorze Kisajno. Miał 39 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl