Trwa ładowanie...
d4m6sil

Agnieszka Woźniak-Starak w gałkowskiej stadninie koni. Odwiedziła Karolinę Ferenstein-Kraśko

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku lat pasjonuje się jazdą konną. Dziennikarka odwiedziła Karolinę Ferenstein-Kraśko w gałkowskiej stadninie koni i wybrały się razem na przejażdżkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak pasjonuje się jazdą konną
Agnieszka Woźniak-Starak pasjonuje się jazdą konną (ONS)
d4m6sil

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia zwierzęta. W rozmowie z Dzień dobry TVN, która odbyła się, zanim tragicznie zginął Piotr Woźniak-Starak, opowiadała, jak zaczęła się jej przygoda z jazdą konną.

"Nasza przygoda z Maliną zaczęła się od aukcji charytatywnej. Ciągle gadałam o tym mojemu mężowi, aż w końcu stwierdził, że już ma dosyć i wylicytował mi na aukcji charytatywnej lekcje jazdy konnej u Maliny" – wyjaśniła.

Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez koni. Zachwyca ją to wzajemne zaufanie, jakim musi darzyć się ze zwierzęciem. Nic dziwnego, że kiedy ma chwilę na relaks, oddaje się swojej pasji.

d4m6sil

Agnieszka Woźniak-Starak na wycieczce konnej

Zarówno Karolina Ferenstein-Kraśko, jak i Agnieszka Woźniak-Starak udostępniły na swoich InstaStories nagrania ze wspólnej przejażdżki. Celebrytki podziwiają mazurskie krajobrazy i jedynie uciążliwe muchy psują tę sielską atmosferę. Woźniak-Starak już wcześniej zapowiadała, że w te wakacje będzie często odwiedzała gałkowską stadninę koni.

"W końcu to wakacje na Mazurach, wakacje z muchami" – żartuje Ferenstein-Kraśko, a Woźniak-Starak roześmiana jej przytakuje.

Agnieszka Woźniak-Starak na wakacjach Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak na wakacjach (Instagram)

d4m6sil

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m6sil

Podziel się opinią

Share
d4m6sil
d4m6sil