Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak nosi pierścionek zaręczynowy. Ma piękną rodzinną historię

Agnieszka Woźniak-Starak nosi pierścionek zaręczynowy. Ma piękną rodzinną historię

Agnieszka Woźniak-Starak pamięta o mężu
Agnieszka Woźniak-Starak pamięta o mężu
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

27.05.2020 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trudno uwierzyć, ale mija 10 miesięcy od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona niedawno wróciła do świata mediów i prowadzi radiową audycję. W czasie pandemii za towarzystwo ma gromadę psów. Na InstaStory pokazała jednego, a mogliśmy też zobaczyć jej pierścionek zaręczynowy.

Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku miała na palcu pierścionek zaręczynowy. Producent filmowy wręczył go jej w romantycznych okolicznościach. Podczas balu fundacji TVN uklęknął na scenie i poprosił dziennikarkę o rękę – ona oczywiście się zgodziła. Pierścionek miał dla niego ogromne znaczenie sentymentalne. To podarunek jego biologicznego ojca, Jerzego Woźniaka dla Anny Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak – ojciec

 – Jerzy Woźniak był niezwykle ważną postacią dla opozycji. Był obrońcą w ważnych sprawach. Spotykaliśmy się przez ponad 17 miesięcy w procesach kierownictwa KPN – mówił o ojcu zmarłego Krzysztof Piesiewicz, również działający na rzecz opozycji w stanie wojennym i syn ofiary UB. – Jurek jako młody ojciec był z Piotrusia dumny, a ja przyznam, że uwielbiałem patrzeć na tę rodzinę. Niezwykle fajne małżeństwo, urocza i piękna żona, szczęśliwy ojciec i miłe dziecko. Tak to zapamiętałem – dodał poruszony.

Anna Woźniak-Starak kilka lat po śmierci ojca Piotra poznała Jerzego Staraka. Biznesmen traktował pasierba jak własnego syna. Dziś rodzice producenta swoje uczucia przelewają na synową, Agnieszkę. Dziennikarka przyznała, że okres pandemii koronawirusa nie jest dla niej łatwy. Nie ukrywała, że szczególnie samotna czuła się w święta wielkanocne. Na krok nie odstępowały jej wtedy, i nie odstępują dziś, jej czworonożni przyjaciele. Na InstaStory Woźniak-Starak widzimy Rhodesiana, który usadowił się obok niej na krześle.

 

Obraz
© Instagram

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [dziejesie.wp.pl](https://dziejesie.wp.pl/){:external}**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także