Trwa ładowanie...
d4504aw

Aktor pomógł swojemu hejterowi. Dzięki niemu zebrano pieniądze na leczenie

Gdy amerykański aktor Patton Oswalt zobaczył komentarze od jednego ze swoich hejterów, postanowił sprawdzić, kim jest ten człowiek. Zamiast go atakować, postanowił mu pomóc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor na rozdaniu nagród Emmy 2016
Aktor na rozdaniu nagród Emmy 2016 (East News, Fot: Invision)
d4504aw

Oswalt jest jedną z osób, które nie wierzą w zwalczenie mowy nienawiści tą samą bronią. Zamiast tego, woli szerzyć dobro i pomagać innym, czego świetnym przykładem jest jego ostatnia akcja.

"O, człowieku" - napisał Oswalt na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Ten facet właśnie zaatakował mnie na Twitterze, ja zażartowałem z tego, ale później spojrzałem na jego profil i on ma tyle poważnych problemów zdrowotnych. Na jego miejscu też byłbym wściekły. Musiał grać jakimiś naprawdę beznadziejnymi kartami - dajmy mu teraz jakieś dobre. Kliknij i wspomóż - tak jak ja to zaraz zrobię" - zachęca aktor.

d4504aw

Michael Beatty, który zaatakował Oswalta, jest weteranem z Wietnamu, który zmaga się m.in. z sepsą i cukrzycą. Aktor wpłacił na jego zbiórkę równowartość ok. 7,5 tysiąca złotych. W krótkim czasie cała kwota, czyli równowartość ok. 20 tysięcy złotych, potrzebna na leczenie Beatty'ego została zebrana. W tej chwili licznik zbliża się do 180 tysięcy złotych.

Chory weteran odpowiedział po akcji zapoczątkowanej przez Oswalta na jego Twitta. "Patton" - zwraca się do gwiazdy Beatty. "Zawstydziłeś mnie tak bardzo, że ledwo umiem zebrać słowa. Sprawiłeś, że się zatrzymałem i zastanowiłem, jak moje bolesne słowa mogły spowodować taki potok. Dziękuję ci za to, a te pieniądze przeleję również mojemu kuzynowi, który także potrzebuje pomocy. Kaskada" - dodaje wzruszony weteran.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Wyślij nam przez dziejesie.wp.pl

d4504aw

Podziel się opinią

Share

d4504aw

d4504aw