Trwa ładowanie...
d1kiw7f

Aktorka z "Tajemnic Smallville" werbowała kobiety do sekty. Allison Mack przyznała się do winy

Allison Mack, aktorka znana z serialu "Tajemnice Smallville" werbowała kobiety do groźnej sekty. Była bliską współpracownicą guru, który wykorzystywał seksualnie kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Allison Mack werbowała niewolnice seksualne
Allison Mack werbowała niewolnice seksualne (Getty Images)
d1kiw7f

Allison Mack z "Tajemnic Smallville"

Allison Mack swego czasu była gwiazdą serialu "Tajemnice Smallville", nawiązujących do komiksów o Supermanie. Aktorka wcielała się w Chloe, jedną z głównych bohaterek produkcji. Dzisiaj znów cieszy się popularnością, ale nie za sprawą swojego talentu. Allison Mack została oskarżona o werbowanie kobiet do sekty znanej jak Nxvim.

Organizacja miała pomagać w rozwoju osobistym kobietom, ale tak naprawdę były one wykorzystywane seksualnie i zmuszane do pracy. Allison Mack przyznała się, że działo się to z jej winy. Aktorka rekrutowała ofiary w imieniu guru sekty Keitha Raniera.

d1kiw7f

Poza tym do zadań Mack należało zbieranie materiałów, którymi potem można było szantażować osoby chcące ujawnić prawdę. Keith Ranier usłyszał zarzuty zmuszania kobiet do współżycia, a także handlu ludźmi.

Allison Mack werbowała kobiety do sekty

– Muszę wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za swoje czyny – powiedziała Allison Mack przed sądem. Jak jednak dodała, ani przez chwilę nie wątpiła w działalność sekty opartej o chęć niesienia pomocy.

– Wierzyłam, że intencją Keitha Raniera było pomaganie ludziom. Myliłam się – stwierdziła aktorka "Tajemnic Smallville". Sąd wyda wyrok w jej sprawie 11 września. Allison Mack grozi 40 lat za kratkami.

d1kiw7f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d1kiw7f

Podziel się opinią

Share

d1kiw7f

d1kiw7f