ycipk-k3a8ga

Aldo wycofuje się z Polski. Klientów czekają spore obniżki

Po 13 latach sieć Aldo wycofuje się z Polski. Część salonów została już zamknięta, inne zlikwidowane zostaną w najbliższych tygodniach. Aktualnie klienci Aldo mogą liczyć na 50 proc. obniżki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klienci Aldo mogą liczyć na spore przeceny.
Klienci Aldo mogą liczyć na spore przeceny. (123RF)
ycipk-k3a8ga

Po 13 latach obecności w Polsce, kanadyjska marka Aldo podjęła decyzję o zamknięciu sklepów na naszym rynku. "Branża mody zmienia się tak dynamicznie, że naprawdę trudno za tym nadążyć. Sprzedaż przenosi się do internetu, sklepy stacjonarne zmieniają się w showroomy, klienci szukają bardziej wyselekcjonowanych, wyższej jakości produktów, świadomi konsumenci dokonują zupełnie innych wyborów niż kiedyś" – pisze serwis Elle, który jako pierwszy poinformował o zniknięciu Aldo.

Sieć Aldo specjalizowała się w sprzedaży obuwia oraz dodatków. Część salonów, w tym sklep mieszczący się w warszawskich Złotych Tarasach została już zamknięta, inne zlikwidowane zostaną w najbliższych tygodniach, a nawet dniach. Z naszych informacji wynika, że sklep mieszczący się w galerii Lublin Plaza zostanie zamknięty w czwartek, 28 czerwca. W związku z wycofaniem się z Polski, Aldo przewidziało spore obniżki. Jak poinformował nas jeden z pracowników sklepu w warszawskiej Arkadii, obecnie klienci mogą liczyć na 50 proc. obniżkę. Niestety nie dotyczy ona letniej kolekcji obuwia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-k3a8ga
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-k3a8ga

ycipk-k3a8ga
ycipk-k3a8ga