Trwa ładowanie...
d1yue4i

Aleksandra Domańska rozwozi jedzenie. Aktorka pomaga seniorom

Seniorzy należą do grupy szczególnie narażonej na problemy zdrowotne wynikające z zarażenia koronawirusem. W związku z tym rządzący zalecają im bezwzględne pozostanie w domach. Aleksandra Domańska postanowiła zaangażować się w pomoc i rozwozi paczki w ramach "Posiłku dla Seniora".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Domańska została przeszkolona z zasad bezpieczeństwa
Aleksandra Domańska została przeszkolona z zasad bezpieczeństwa (ONS.pl)
d1yue4i

Od kilku dni wszystkich Polaków obowiązuje zakaz wychodzenia z domu. Wyjątek stanowią zakupy spożywcze, wyjście do pracy, do apteki czy lekarza. Jednak starszym osobom zaleca się, żeby w ogóle nie wychodziły z domu. Niestety nie każdy senior ma kogoś, kto będzie robił dla niego zakupy, dlatego z pomocą śpieszą różnego rodzaju fundacje i organizacje.

Aleksandra Domańska pomaga starszym

Do jednej z nich zgłosiła się Aleksandra Domańska - popularna aktorka młodego pokolenia, która postanowiła, że będzie rozwozić na terenie Warszawy paczki z posiłkami dla seniorów. "Oczywiście zostałam przeszkolona z zasad bezpieczeństwa: maseczka, rękawiczki, dezynfekcja rąk i brak kontaktu" - napisała na swoim instagramowym profilu.

d1yue4i

Aleksandra Domańska nie kryje satysfakcji z możliwości niesienia pomocy. "To nasi rodzice, dziadkowie, sąsiedzi i wszyscy ci, których widujemy codziennie w tramwajach, warzywniakach. (...) To właśnie oni są najbardziej zagrożeni. Wirus zabija najczęściej seniorów" - dodała.

"Posiłek dla seniora" to akcja stworzona przez "Grupę Warszawa" - spółkę restauratorską, która prowadzi kilka popularnych lokali gastronomicznych na terenie stolicy. Obecnie restauracje są zamknięte dla klientów, ale kucharze przygotowują posiłki dla starszych osób. Pomysłodawcy uruchomili zbiórkę pieniędzy na ten cel i zachęcają do wpłacania datków.

Aleksandra Domańska prosi o wsparcie. "Każda wasza złotówka przekazana na akcję, to cegiełka dla kolejnego Posiłku dla Seniora" - apeluje na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Ola Domańska Instagram.com
Ola Domańska (Instagram.com)
Ola Domańska Instagram.com
Ola Domańska (Instagram.com)
Ola Domańska Instagram.com
Ola Domańska (Instagram.com)

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1yue4i

Podziel się opinią

Share
d1yue4i
d1yue4i