Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach o rozłące i współpracy. "To strasznie wzruszające"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach o rozłące i współpracy. "To strasznie wzruszające"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Źródło zdjęć: © East News
07.03.2021 09:25

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach uchodzą za zgodne małżeństwo. Ostatnio mieli szansę na współpracę na polu zawodowym. Pracowali na odległość. W rozmowie z Ewą Drzyzgą zdradzili, jak się czuli podczas tworzenia piosenki do najnowszej animacji studia Disney i Pixar "Co w duszy gra".

Małżeństwo wspólnie stworzyło piosenkę do polskiej wersji językowej najnowszej animacji Disney'a "Co w duszy gra". Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst, a Kuba Badach skomponował muzykę i zaśpiewał utwór. Produkcja jest laureatem tegorocznej gali Złotych Globów w dwóch kategoriach: Najlepszy film animowany i Najlepsza muzyka.

Aleksandra Kwaśniewska o współpracy z mężem

Para w studiu "Dzień Dobry TVN" uchyliła rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o kulisy pracy nad przedsięwzięciem. Okazało się, że piosenkę tworzyli na odległość. Małżeństwo nie widziało się przez pandemię przez kilka miesięcy. Córka byłego prezydenta przebywała za granicą, jej mąż był w Polsce.

– Nie miałam jak wrócić. Byliśmy osobno trzy miesiące, więc piosenka powstała w ten sposób, że Kuba wysyłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Jakie to jest strasznie wzruszające – mówiła w studiu Kwaśniewska. – Ja to czytałem i też płakałem – dodał muzyk.

Praca na odległość okazała się trudna. Do tego dochodziła tęsknota. Utwór to zatem efekt pandemicznej miłości – jak sami podsumowali rozmówcy.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach niezwykle rzadko wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Ich wywiad był bardzo intymny i szczery. Pierwszy raz od dłuższego czasu powiedzieli, co im w duszy gra. Efekt ich współpracy poniżej.

Kuba Badach - Liczy się tylko to (z filmu "Co w duszy gra"/Official Video)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (156)
Zobacz także