Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska ostro odpowiedziała na komentarz fana. Chodzi o ważną sprawę

Aleksandra Kwaśniewska ostro odpowiedziała na komentarz fana. Chodzi o ważną sprawę

Aleksandra Kwaśniewska ostro odpowiedziała na komentarz fana
Aleksandra Kwaśniewska ostro odpowiedziała na komentarz fana
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
04.11.2021 09:07

Aleksandra Kwaśniewska nie boi się kontrowersyjnych tematów. Ostatnio udzieliła WP Kobieta szczerego wywiadu na temat posiadania dzieci. Teraz postanowiła wypowiedzieć się o projekcie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Nie kryła oburzenia.

Aleksandra Kwaśniewska od niedawna znów jest na ustach wszystkich. Wznowienie "Miasta Kobiet" sprawiło, że fani intensywnie zaczęli się przyglądać jej życiu prywatnemu. Dziennikarka odważnie przyznała, że ma dość nieustannych pytań o dzieci. Teraz zabrała głos w innej ważnej sprawie.

Kontrowersyjna ustawa

Od kilku dni media w całej Polsce żyją sprawą zmarłej wskutek sepsy pacjentki z Pszczyny. Tymczasem pod obrady Sejmu wkrótce trafi projekt ponownego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Zakłada on, że kobiecie dokonującej aborcji może grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Fan postanowił zapytać Aleksandrę Kwaśniewską, co myśli na ten temat. 

"Co sądzisz na temat pomysłów dotyczących zaostrzenia prawa aborcyjnego?" - zapytano Kwaśniewską. 

"Jeszcze bardziej? Już mamy ostrzejsze prawo niż połowa krajów muzułmańskich…" - odpisała Ola.

Dziennikarka wspierała kobiety także w zeszłym roku podczas Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Bliżej kobiet

Aleksandra Kwaśniewska nie pierwszy raz podejmuje ważny społecznie temat. Program, który współprowadzi, stara się poruszać ważne, kobiece kwestie. W jednym z pierwszych odcinków Aleksandra Kwaśniewska wypowiedziała się o swojej bezdzietności.

- Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona – wyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także