Blisko ludziAleksandra Żebrowska jest w 40. tygodniu ciąży. "Poproszę spicy food"

Aleksandra Żebrowska jest w 40. tygodniu ciąży. "Poproszę spicy food"

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch w 40. tygodniu ciąży
Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch w 40. tygodniu ciąży
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
27.07.2022 18:36

Aleksandrę Żebrowską dzielą dni od tego, aby powitać na świecie czwarte dziecko. Zaczyna się 40. tydzień ciąży i, póki co, rozwiązania nie widać. Na Instagramie celebrytka przekazała, co zalecił jej lekarz. Post skomentowały inne mamy z polskiego show-biznesowego światka.

Aleksandra i Michał Żebrowscy wkrótce powitają czwarte dziecko. Celebrytka jest już w 40. tygodniu ciąży - rozwiązanie może nastąpić praktycznie w każdej chwili. Aleksandra niedawno odwiedziła lekarza, od którego dostała specjalne zalecenia. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy mam, które również nie tak dawno same były w podobnej sytuacji.

Aleksandra Żebrowska odsłoniła ciążowy brzuch. Poród tuż-tuż

Rodzina Żebrowskich wkrótce się powiększy. Aleksandra i Michał doczekali się już trójki chłopców. Franciszek, Henryk i Feliks niedługo zostaną starszymi braćmi. Wszyscy czekają na małą dziewczynkę, która przebywa jeszcze w brzuchu mamy.

"40. tydzień. Zalecenia od lekarza: seks, sport, spacer, schody, spicy food. To poproszę spicy food" - napisała Żebrowska na Instagramie.

Brzuch celebrytki jest już pokaźnych rozmiarów. Z całą pewnością wszyscy już nie mogą doczekać się, aż córka pojawi się na świecie.

Porady lekarza, który prowadzi ciążę Aleksandry, podchwyciły inne gwiazdy, które niedawno znajdowały się w tej samej, co żona Żebrowskiego sytuacji.

"U mnie masaż tajski był grany i następnego dnia wody odeszły" - napisała Mary Komasa.

"Ponoć działa też stymulacja sutków. W każdym razie też na S, więc nadaje się na listę" - dodała Agata Rubik.

"Jeszcze ananasy z tego, co pamiętam" - wspomniała internautka.

Ciąża bez upiększania

Aleksandra Żebrowska pokazuje na Instagramie dokładnie to, co przeżywa, oczekując na poród, bez oporów przyznając, co nie jest w tym czasie dla niej łatwe. Dzieli się swoimi przemyśleniami i problemami z innymi kobietami - czy to opuchnięte usta, czy "kurczące się" buty.

Internautki w komentarzach nie kryją, że szanują takie podejście Żebrowskiej i cenią ją za autentyzm.

"Piękna, autentyczna, bez ściemy, bez retuszu" - napisała pod jednym z ostatnich postów na Instagramie fanka Aleksandry.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!