Blisko ludziAleksandra Żebrowska ma 6 sióstr. Opublikowała rodzinne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska ma 6 sióstr. Opublikowała rodzinne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska ma 6 sióstr. Opublikowała rodzinne zdjęcie
Źródło zdjęć: © ONS
09.03.2020 10:48, aktualizacja: 09.03.2020 11:57

Aleksandra Żebrowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała rodzinne zdjęcie. Pozuje na nim z sześcioma siostrami, babcią i mamą.

Aleksandra Żebrowska ma 31 lat. Od 2009 roku jest żoną aktora Michała Żebrowskiego, z którym ma dwójkę synów: Franciszka i Henryka. Z okazji Dnia Kobiet, Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, przedstawiające wszystkie kobiety w jej najbliższej rodzinie. A nie jest ich mało, bo ma aż sześć sióstr!

Aleksandra Żebrowska pokazała siostry

Aleksandra Żebrowska jest najstarszą z ośmiorga rodzeństwa. Ma sześć sióstr i jednego brata. Właścicielka marki Francis & Henry z tego tytułu miała zawsze najwięcej obowiązków. Kiedyś w rozmowie z magazynem "Viva" wyznała, jak wyglądało jej dzieciństwo.

"Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać" – mówiła. Teraz opublikowała zdjęcie ze wszystkimi siostrami na swoim profilu na Instagramie i życzyła obserwatorkom wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet. Pojawiło się wiele komentarzy.

"To twoje siostry? A mama to która? Nie wierzę, że po urodzeniu 7 dzieci można tak cudownie wyglądać, że ciężko rozpoznać wśród córek" – zdziwiła się jedna z obserwatorek. " Skoro siła jest kobietą, to ile tej siły w waszej rodzinie" – dodała inna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta