ycipk-1k61ru

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski w zmysłowej pozie. "Przepiękne zdjęcie"

Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim mężem, Michałem Żebrowskim. Małżeństwo zebrało bardzo wiele pochlebnych komentarzy, a obserwatorzy Żebrowskiej nie mogą się nachwalić pomysłu na sesję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Żebrowska na jednej z imprez branżowych
Aleksandra Żebrowska na jednej z imprez branżowych (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-1k61ru

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Historia miłości Aleksandry i Michała Żebrowskich spokojnie nadawałaby się na scenariusz do filmu. Gdy się zaręczyli, ona miała zaledwie 21 lat, a on był o 15 lat starszym aktorem. Dzisiaj małżeństwo uchodzi za jedno z najbardziej udanych w świecie polskiego show-biznesu. Para w tym roku świętowała 10. rocznicę ślubu. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci, Franciszka i Henryka.

ycipk-1k61ru

Wspólna sesja Żebrowskich

Tym razem Aleksandra i Michał Żebrowscy zdecydowali się na odważną, wspólną sesję do magazynu "L'Officiel". Aleksandra Żebrowska, choć nigdy nie była modelką, wygląda na zdjęciach jak profesjonalistka. Gdyby chciała rozpocząć karierę w świecie modelingu, z pewnością wiele miejsc przyjęłoby ją z otwartymi ramionami.

"Przepiękne zdjęcie", "genialnie" czy "takiej bliskości życzyć każdemu" to tylko jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod fotografią udostępnioną przez Żebrowską na jej profilu w mediach społecznościowych.

ycipk-1k61ru

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

ycipk-1k61ru
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1k61ru

ycipk-1k61ru
ycipk-1k61ru