GwiazdyAleksandra Żebrowska "przyłapana" przez męża. Co zrobiła ze swoim ciałem?

Aleksandra Żebrowska "przyłapana" przez męża. Co zrobiła ze swoim ciałem?

Aleksandra Żebrowska zaskoczyła fanów.
Aleksandra Żebrowska zaskoczyła fanów.
Źródło zdjęć: © AKPA
12.03.2021 08:41

Bardzo aktywna w mediach społecznościowych jest Aleksandra Żebrowska. Chętnie pokazuje na Instagramie swoje codzienne życie, czym zaskarbiła sobie wielu fanów. Wprost opowiada o macierzyństwie i jego trudach, a także dzieli się własnymi przemyśleniami. Niedawno Żebrowska dodała zdjęcie, które wprawiło w osłupienie jej obserwatorów.

Małżeństwo Michała i Aleksandry Żebrowskich trwa od 2009 roku. Para doczekała się już trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Aktor razem z żoną dosyć często pokazują się razem w sieci i w zabawny sposób komentują swoje życie. Po raz kolejny Żebrowska została "przyłapana" w nietypowej pozycji.

Zapracowana Żebrowska w obiektywie

Po urodzeniu trzeciego syna Żebrowska jeszcze bardziej się uaktywniła na Instagramie. Wielokrotnie łamała tabu w sprawach, o których rzadko mówi się wśród kobiet ciężarnych albo już karmiących. Często pokazuje swoje życie takim, jakie jest, bez owijania w bawełnę i bez retuszu. Aleksandra nie ma z tym żadnego problemu – z chęcią pokazuje także karmienie piersią.

Szczerość Żebrowskiej podoba się wielu kobietom, które wstydzą się niektórych problemów. Ostatnio przypomniała, że po porodzie jedną z dolegliwości, która najbardziej jej doskwiera jest nietrzymanie moczu. Post Aleksandry na ten temat niemal natychmiast zyskał uznanie wśród internautów, którzy po raz kolejny podziękowali jej za rozbrajającą szczerość.

Tym razem żona aktora zdecydowała się na żartobliwy wpis. Na zdjęciu widać jak leży na łóżku przy laptopie, jednak największe emocje wzbudza jej pozycja. Żebrowska wygląda jakby ćwiczyła jogę, o czym świadczy jej giętkie ciało. #dużykrokmałazmiana #trenujęzPrawą - opisała zdjęcie.

Nie trzeba było długo czekać na odzew i komentarze na Instagramie. Pod zdjęciem zaroiło się od pochwał oraz słów zaskoczenia: "O matko, kto panią rozplącze?", "Nogi do nieba", "Kobieta pająk", "Jak to jest zrobione", "Joga najwyższy poziom", "Stanowczo nogi sa za długie", "Doskonałe zdjęcie i jeszcze lepszy komentarz!" - jak widać po reakcjach, wiele osób było zaskoczonych rozciągniętym ciałem Żebrowskiej.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także