Trwa ładowanie...
d389zg9

Alexandra Hildebrand spodziewa się ósmego dziecka. Ma 61 lat

Alexandra Hildebrand 27 lutego skończyła 61 lat. Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego jest w ciąży. Jej ósme dziecko przyjdzie na świat w lipcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego jest w ciąży
Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego jest w ciąży (DE RTL, x-news)
d389zg9

Alexandra Hildebrandt ma siedmioro dzieci, z których pięcioro przyszło na świat, gdy miała już ponad 50 lat. Obecnie dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego spodziewa się kolejnego potomka.

Hildebrandt jest przekonana, że możliwość zajścia w ciążę w tak zaawansowanym wieku zawdzięcza dobrym genom. 61-latka zaznacza, że prowadzi aktywny tryb życia, zdrowo się odżywia i dużo się modli. Dopuszcza możliwość, że obecna ciąża, nie będzie jej ostatnią.

Alexandra Hildebrand jest w kolejnej ciąży

– Wierzę, że rodzice, którzy mają za sobą więcej doświadczenia życiowego, są innymi rodzicami niż ci bez takich doświadczeń. W pewnym wieku znamy już swoje wartości i wiemy, co jest ważne. Wtedy można się bardzo cieszyć się ciążą i nie podchodzi się do tego normalnie, a raczej traktuje jako prezent – powiedziała w RTL.

d389zg9

Zapytano ją również, czy w jej dotychczasowym domu nie brakuje miejsca dla tak licznej gromadki. Przyznała, że jest ciasno, ale starają się żyć oszczędnie.

– Uważamy, że jeżeli dzieci przyzwyczają się do życia w ciasnocie, to później będzie im łatwiej żyć w większej przestrzeni – wyznała w rozmowie z RTL.

Zobacz także: Katarzyna Glinka o dojrzałym macierzyństwie. "Jest po prostu dobrze"

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

d389zg9

Podziel się opinią

Share

d389zg9

d389zg9