Blisko ludziKatarzyna Glinka o dojrzałym macierzyństwie. "Jest po prostu dobrze"

Katarzyna Glinka o dojrzałym macierzyństwie. "Jest po prostu dobrze"

Katarzyna Glinka o macierzyństwie
Katarzyna Glinka o macierzyństwie
Źródło zdjęć: © ONS

28.05.2020 19:31, aktual.: 01.03.2022 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka w wieku 43 lat po raz drugi została mamą. Na swoim profilu na Instagramie opowiada o zaletach dojrzałego macierzyństwa.

W Polsce trwa prawdziwy "baby boom". Niektóre gwiazdy już chwalą się, jak spędzają czas z nowym członkiem rodziny, inne odliczają dni do tego pięknego dnia. W tej pierwszej grupie znalazła się Katarzyna Glinka, która w wieku 43 lat po raz drugi została mamą.

Katarzyna Glinka o macierzyństwie

Kolejny syn aktorki urodził się 8 maja i jak twierdzi świeżo upieczona mama, był spełnieniem marzeń. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie relacjonuje ich wspólny czas. W jednym z postów opowiedziała o zaletach dojrzałego macierzyństwa.

"Brak wyrzutów sumienia, kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie. Pielęgnuję każdą chwilę, bo wiem, że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo tym, co piszą w poradnikach i tym jak się 'powinno' postępować. Mam do siebie duże zaufanie. Daję sobie prawo do tego, że nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie. Kiedy młody śpi, czytam, a nie sprzątam i piorę. W domu może nie ma idealnego porządku, za to ja mam w sobie większy spokój. Czuję, że to jest mój, nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia, że coś mi ucieka, że coś stracę. Jest po prostu dobrze" – wyliczała.

Widać, że macierzyństwo jej bardzo służy. Promienieje na zdjęciach, a jej uśmiech zaraża pozytywną energią. My życzymy jak najwięcej słonecznych dni i przespanych nocy młodej mamie.

**Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi o urodzie. Jak zadbać o siebie podczas kwarantanny?** ((video_player https://video.wp.pl/mid,2052751 ,klip.html true #adv=1# ))

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także