ycipk-315e65

Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Jej matka odniosła się do sprawy

Alicja Bachleda-Curuś bardzo przeżyła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Nie mogło zabraknąć jej na pożegnaniu producenta. W Konstancinie-Jeziornej towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Od jakiegoś czasu są parą. Na palcu aktorki błyszczy pierścionek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda-Curuś z partnerem
Alicja Bachleda-Curuś z partnerem (AKPA)
ycipk-315e65

Alicja Bachleda-Curuś – nowy związek

Alicja Bachleda-Curuś nie miała dotąd szczęścia w miłości. Jej najbardziej znany związek – z Colinem Farrellem – rozpadł się niedługo po narodzinach syna, Henry'ego Tadeusza. Od tamtej pory aktorka skupiała się raczej na wychowaniu dziecka niż szukania nowego partnera. To zmieniło się, gdy poznała koszykarza Marcina Gortata. Spotykali się przez kilkanaście miesięcy i wszystko wskazywało na to, że to głęboka relacja. Nagle, we wrześniu 2018 r., para się rozstała.

Na mszy żałobnej w intencji Woźniaka-Staraka aktorka przyszła za rękę z wysokim brunetem. Według tygodnika "Dobry Tydzień" mężczyzna jest Amerykaninem. Jak czytamy, po raz pierwszy widziano ich razem wiosną w jednej z restauracji w Los Angeles. Nowy partner Bachledy-Curuś miał zaprzyjaźnić się z jej synem. Cała trójka spędza ze sobą sporo czasu. U gwiazdy zauważono pierścionek na serdecznym palcu prawej dłoni. – To są prywatne sprawy Alicji, proszę ją pytać – kwituje temat matka aktorki w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

scena z: Alicja Bachleda-Curuś, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA AKPA
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-315e65

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-315e65