Trwa ładowanie...
ycipk-1vkd8w

Wzruszający wpis Alicji Bachledy-Curuś. Pisze o papieżu Janie Pawle II

Alicja Bachleda-Curuś udostępniła na swoim koncie na Instagramie archiwalny film, na którym śpiewa piosenkę dla Jana Pawła II. Dołączyła do niego wzruszający wpis. "Pamiętam jakim świętem były kolejne wizyty Jana Pawła II na krakowskich błoniach. Emocje sięgały zenitu" – czytamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda-Curuś opublikowała wzruszający post
Alicja Bachleda-Curuś opublikowała wzruszający post (ONS.pl)
ycipk-1vkd8w

Właśnie mija 40 rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Z tej okazji Alicja Bachleda-Curuś udostępniła na swoim koncie na Instagramie wzruszający post.

Aktorka opublikowała archiwalny filmik. Możemy na nim posłuchać piosenki w jej wykonaniu. Okazja była specjalna. Utwór przygotowany został wówczas na 80. urodziny Ojca Świętego. Przy okazji gwiazda podzieliła się z internautami emocjami, jakie towarzyszyły jej podczas pielgrzymek Jana Pawła II do Polski.

ycipk-1vkd8w

"Pamiętam jakim świętem były kolejne wizyty Jana Pawła II na krakowskich błoniach. Emocje sięgały zenitu. Przede wszystkim uczucie wielkiej radości i jedności z ludźmi. Wychowaliśmy się z istniejącym symbolem dobra i miłości, a przede wszystkim z naszym symbolem w świecie. Myślę, że Polakom dało to poczucie wyjątkowości (tak istotne w tamtym czasie) i nadzieję na lepsze jutro" – czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1vkd8w

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1vkd8w

ycipk-1vkd8w
ycipk-1vkd8w