Blisko ludziAlicja Ruchała kilka lat temu podbijała polski show-biznes. Co robi teraz?

Alicja Ruchała kilka lat temu podbijała polski show-biznes. Co robi teraz?

Czym zajmuje się aktualnie Alicja Ruchała?
Czym zajmuje się aktualnie Alicja Ruchała?
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
22.08.2021 16:25

Kilka lat temu Alicja Ruchała była najgorętszym nazwiskiem polskiego show-biznesu. Gwiazda pojawiała się na okładkach poczytnych magazynów, bywała gościnią telewizyjnych programów, a nawet wystąpiła na sopockiej scenie. Ostatnio słuch po niej zaginął. Czym aktualnie zajmuje się modelka?

Historia Alicji Ruchały udowadnia, że dzięki ciężkiej pracy można spełnić nawet najbardziej śmiałe marzenia. Pochodząca ze Świdnika koło Tęgoborzy blondynka od zawsze marzyła o światowych wybiegach. W realizacji planów pomogła jej starsza siostra Elżbieta. To ona wpadła na pomysł, by wysłać zdjęcie Alicji do agencji modelek. Potem sprawy potoczyły się błyskawicznie - obok urody świdniczanki trudno było przejść obojętnie.

Charakterystyczne nazwisko - problem, czy walor?

Nazwiska Alicji z pewnością nie da się nie zapamiętać. Ona sama uważa, że to na starcie daje jej przewagę. - Uważam, że mam supernazwisko! Wpada w ucho, prawda? Musisz kiedyś zobaczyć, jak spisuje mnie policja za przejście na czerwonym - mówiła modelka w wywiadzie dla "Party".

Z pewnością nie tylko nazwisko, ale także uroda zapewniły jej szybką karierę w branży modowej. Wielokrotnie gościła na okładkach zagranicznych edycji takich pism jak "Elle" czy "Harper's Bazaar". Została dostrzeżona także nad Wisłą. Jednak modeling przestał jej wystarczać, postanowiła zostać piosenkarką i nagrała kilka singli, w tym "No longer want you", z którym wystąpiła na sopockiej scenie. Show-biznes pokochał Alicję, wystąpiła nawet, wraz z siostrą, w programie "Azja Express".

Życie na bogato

Alicja Ruchała lubi luksus, ale jak twierdzi, ciężko na niego pracuje. - Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia - przyznawała.

Ostatnio trudno znaleźć wzmianki o celebrytce w Polskich mediach. Jest ona za to aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób. Modelka prowadzi światowe życie, można ją było spotkać na festiwalu w Cannes, a aktualnie przebywa w Monako. Jada w najdroższych restauracjach i nosi ubrania od znanych projektantów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także