Trwa ładowanie...
d1v46dr
Moda

Amal i George Clooney będą mieć bliźniaki!

Amal Clooney urodzi bliźniaki! Gwiazdorska para ma podwójne powody do radości. Jak informuje Vogue Amal i George Clooney spodziewają się bliźniaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amal i George Clooney będą mieć bliźniaki!
(Getty Images)
d1v46dr

Plotki o ciąży prawniczki krążyły po światowym show-biznesie już od dawna. Para przezornie milczała podsycając i tak już ogromne zainteresowanie mediów. Wszystko jednak wskazuje na to, że to prawda. Podwójna. Amal Clooneyurodzi bliźniaki. "Beyonce to nie jedyna gwiazda, która spodziewa się bliźniąt. Na gratulacje zasłużyli też Amal i George Clooney!" – powiedziała w programie The Talk Julie Chen, a magazyn Vogue potwierdza.

Już teraz ruszają zakłady, jakie imiona dla swoich dzieci wybiorą znani rodzice. Macie jakieś pomysły?

Amal Clooney (niegdyś Alamuddin) jest libańską prawniczką specjalizującą się w obronie praw człowieka. Jej klientami byli m.in. Julia Tymoszenko i Julian Assange. We wrześniu 2014 roku wyszła za mąż za George'a Clooney'a. Państwo młodzi sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w trakcie prywatnej uroczystości w Wenecji. Ślubu udzielił im wówczas Walter Veltroni, były burmistrz Rzymu. Od tego czasu paparazzi śledzą każdy krok Amal a kobiece magazyny rozbierają na czynniki pierwsze upodobania modowe Pani Clooney. A jest się czemu przyglądać, bo Libanka ma naprawdę dobry gust i wielokrotnie trafiała do cyklu: LOOK OF THE DAY, np:Amal Clooney w sukience Giambattista Valli.

d1v46dr

Podziel się opinią

Share
d1v46dr
d1v46dr