Trwa ładowanie...
d41p9sv

Andrzej Nejman grał w "Złotopolskich". Bardzo się zmienił

Andrzej Nejman stał się ulubieńcem kobiet po roli Waldka w serialu "Zlotopolscy". Przystojny, telewizyjny rolnik ma dziś 44 lata i ledwo przypomina dawnego siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Nejman był naczelnym amantem polskich seriali
Andrzej Nejman był naczelnym amantem polskich seriali (AKPA)
d41p9sv

Waldek ze "Złotopolskich", czyli Andrzej Nejman, złamał niejedno niewieście serce. Jasnowłosy aktor, który wcielił się w tą kultową rolę, zyskał wielką popularność. Cieszył się nią zwłaszcza wśród kobiet i to przez kilka dobrych lat. Mimo że nie przełożyło się to na inne propozycje, Nejman znalazł swoje miejsce.

Po zakończeniu prac nad serialem artysta zaszył się w warszawskim teatrze Kwadrat. Został nawet dyrektorem tej placówki. I przy okazji premier pojawia się na "ściankach". Ostatnio jednak pozował fotografom w zupełnie innym celu.

fot. Krzemiński Jordan/AKPA AKPA
Podziel się

Nejman poparł akcję "Wszyscy Do Wioseł" Fundacji Legii. Jej celem było wsparcie hospicjów. Aktor rzeczywiście, i to nie sam - bo m.in. z Joanną Przetakiewicz - wiosłował, by dołożyć do akcji swoją cegiełkę. W wieku 44 lat może chwalić się tężyzną fizyczną, chociaż można go nie poznać. Rzadko widywany Nejman rzeczywiście wygląda inaczej niż w serialu. Przytył i postawił na zarost. Czy wciąż jest takim przystojniakiem jak kiedyś? Oceńcie sami.

d41p9sv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz także: WP Ekspress - Projekt "Powroty" *

d41p9sv

Podziel się opinią

Share

d41p9sv

d41p9sv