GwiazdyAndrzej Piaseczny dokonał coming outu. Damięcka wymownie skomentowała

Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Damięcka wymownie skomentowała

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI

09.05.2021 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny na antenie radia Zet powiedział, że tekst piosenki "Miłość", która znalazła się na jego najnowszej płycie, jest o nim. Wokalistka dokonał coming outu, a Matylda Damięcka w typowy dla siebie sposób skomentowała jego wyznanie.

Andrzej Piaseczny przy okazji premiery swojej najnowszej płyty "50/50" zdobył się na bardzo ważne dla niego wyznanie. Na krążku znalazła się intymna piosenka pt. "Miłość", a w tekście możemy usłyszeć słowa "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim". Piasek na antenie radia Zet powiedział, że tekst utworu dotyczy jego życia prywatnego, jest o nim.

- Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - wyznał Piaseczny w radiowej audycji. - Piosenka "Miłość" jest w zasadzie odważną piosenką. Znaczy "odważną"... co to za odwaga, na świecie to są normalne rzeczy, a w Polsce jeszcze nie do końca. W każdym razie mówię o tym, pisząc i śpiewając tę piosenką, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. I że nie wolno nikogo wykluczać - podkreślił wokalista.

Damięcka o coming oucie Piasecznego

Z pewnością był to bardzo przełomowy moment w życiu Andrzeja. Dokonał coming outu w typowy dla siebie - artystyczny i muzyczny sposób. W sieci posypały się gratulacje, bowiem wiele gwiazd, które wcześniej powiedziały prawdę o sobie, doskonale wiedziały, ile odwagi potrzeba, by publicznie o tym opowiedzieć.

Matylda Damięcka, znana aktorka, ale również artystka, która w mediach społecznościowych pokazuje swoje grafiki, komentujące ważne i przełomowe wydarzenia, przygotowała wymowny rysunek pt. "Burza piaskowa". Stworzyła go na cześć coming outu Andrzeja Piasecznego. Widać na nim dwie klepsydry, jedną z czarnym piaskiem, zaś drugą z piaskiem w kolorach tęczy.

"Coming out. No to siup" - podpisała.

W komentarzach na profilu Matyldy Damięckiej pojawiły się kolejne gratulacje dla wokalisty i słowa uznania dla artystki za stworzenie grafiki, która jak zwykle w punkt opisuje bieżące wydarzenia. "Ta kreatywność", "Ale jesteś dobra!", "Jak zwykle w samo sedno", "Jesteś zbyt utalentowana jak na Polskę", "Ale to piękne. Matylda, dają Oscara/Nobla Kreatywności?" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (423)
Zobacz także