Trwa ładowanie...

Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Damięcka wymownie skomentowała

Andrzej Piaseczny na antenie radia Zet powiedział, że tekst piosenki "Miłość", która znalazła się na jego najnowszej płycie, jest o nim. Wokalistka dokonał coming outu, a Matylda Damięcka w typowy dla siebie sposób skomentowała jego wyznanie.

Share
Andrzej Piaseczny
Andrzej PiasecznyŹródło: AKPA
dg7xttu

Andrzej Piaseczny przy okazji premiery swojej najnowszej płyty "50/50" zdobył się na bardzo ważne dla niego wyznanie. Na krążku znalazła się intymna piosenka pt. "Miłość", a w tekście możemy usłyszeć słowa "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim". Piasek na antenie radia Zet powiedział, że tekst utworu dotyczy jego życia prywatnego, jest o nim.

- Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - wyznał Piaseczny w radiowej audycji. - Piosenka "Miłość" jest w zasadzie odważną piosenką. Znaczy "odważną"... co to za odwaga, na świecie to są normalne rzeczy, a w Polsce jeszcze nie do końca. W każdym razie mówię o tym, pisząc i śpiewając tę piosenką, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. I że nie wolno nikogo wykluczać - podkreślił wokalista.

Damięcka o coming oucie Piasecznego

Z pewnością był to bardzo przełomowy moment w życiu Andrzeja. Dokonał coming outu w typowy dla siebie - artystyczny i muzyczny sposób. W sieci posypały się gratulacje, bowiem wiele gwiazd, które wcześniej powiedziały prawdę o sobie, doskonale wiedziały, ile odwagi potrzeba, by publicznie o tym opowiedzieć.

dg7xttu

Matylda Damięcka, znana aktorka, ale również artystka, która w mediach społecznościowych pokazuje swoje grafiki, komentujące ważne i przełomowe wydarzenia, przygotowała wymowny rysunek pt. "Burza piaskowa". Stworzyła go na cześć coming outu Andrzeja Piasecznego. Widać na nim dwie klepsydry, jedną z czarnym piaskiem, zaś drugą z piaskiem w kolorach tęczy.

"Coming out. No to siup" - podpisała.

W komentarzach na profilu Matyldy Damięckiej pojawiły się kolejne gratulacje dla wokalisty i słowa uznania dla artystki za stworzenie grafiki, która jak zwykle w punkt opisuje bieżące wydarzenia. "Ta kreatywność", "Ale jesteś dobra!", "Jak zwykle w samo sedno", "Jesteś zbyt utalentowana jak na Polskę", "Ale to piękne. Matylda, dają Oscara/Nobla Kreatywności?" - czytamy w komentarzach.

dg7xttu

Koronawirus zaatakował. Wtedy Andrzej "Piasek" Piaseczny popełnił błąd. "Nie róbcie tego!"

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dg7xttu

Podziel się opinią

Share
dg7xttu
dg7xttu