Trwa ładowanie...
dkns236

Andrzej Sołtysik zaliczył wpadkę w "DDTVN". W niewybredny sposób zwrócił się do gości

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" znany jest ze swoich nie do końca przemyślanych uwag w stosunku do gości programu czy współprowadzących. Tym razem pozwolił sobie na niewybredne komentarze pod adresem modelki. To nie pierwszy raz, gdy jego słowa o kobietach budzą niesmak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Sołtysik w niewybredny sposób skomentował modelkę "DDTVN"
Andrzej Sołtysik w niewybredny sposób skomentował modelkę "DDTVN" (ONS.pl)
dkns236

Jakiś czas temu Andrzej Sołtysik udzielił wywiadu, w którym opowiedział o największych "atrybutach męskości". Dziennikarz przyznał, że jego zdaniem "dobrze ubrana żona" jest jednym z najważniejszych gadżetów każdego mężczyzny.

We wtorek, 20 listopada, w programie "Dzień Dobry TVN" wystąpiła kosmetyczka Aneta Suchowierska, która podzieliła się z widzkami i widzami przepisami na odżywcze i regenerujące kąpiele z wykorzystaniem naturalnych składników. Towarzyszyła jej modelka – Paula – która na potrzeby programu pozowała w wannie.

Można podać w wątpliwość, czy obecność modelki w kostiumie kąpielowym opinającym biust była konieczna – w końcu kosmetyczka mogła opowiadać o kulach do kąpieli czy olejkach bez jej udziału. Dało się jednak zauważyć, że obecność Pauli nieco rozproszyła uwagę Sołtysika. Gdy została przedstawiona, prezenter zapytał, czy jest jej "cieplutko i wygodnie". Ot niewinna uwaga, żart, być może wynikający z troski, który jednak powinien wzbudzić czujność. Kolejne komentarze były dosadniejsze i co najmniej nie na miejscu.

dkns236

Najpierw dziennikarz skomentował obecność Suchowierskiej. – Gdyby można ją zabrać do domu, to bym ją zabrał. Anetę – przyznał na wizji, podkreślając, że ma na myśli kosmetyczkę.

Później w niewybredny sposób zwrócił się do leżącej w wannie modelki. – Są takie sytuacje w życiu mężczyzny, że może poprosić tylko o szlafrok – przyznał. – Za chwilę się panią zajmę – dodał, parskając pod nosem.

Można przypuszczać, że dziennikarz nie miał złych intencji, nie chciał w żaden sposób urazić żadnej z kobiet obecnych w studiu. Mimo to nie jest to pierwszy raz, gdy z jego ust padają niesmaczne, seksistowskie komentarze, których najprawdopodobniej by nie powiedział, gdyby w wannie leżał model, a zaproszony gość byłby mężczyzną.

W czasach, gdy każdy przejaw seksizmu i uprzedmiotawiania kobiet jest wychwytywany i piętnowany, lepiej ugryźć się w język. Jeszcze lepiej zastanowić się na swoim systemem wartości i stosunkiem do płci przeciwnej. Niefortunnych komentarzy nie można tłumaczyć przejęzyczeniem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dkns236

Podziel się opinią

Share
dkns236
dkns236