ycipk-2z5obq

Aneta Kręglicka o kompleksach. Ten problem nigdy jej nie dotyczył

Aneta Kręglicka w rozmowie z magazynem "Elle" zdradziła, że nigdy nie miała kompleksów z powodu bycia Polką. "Zawsze byłam dumna z tego, skąd pochodzę. Nie czułam się gorsza ani zakompleksiona" – powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Kręglicka ma 54 lata
Aneta Kręglicka ma 54 lata (ONS.pl)
ycipk-2z5obq

Aneta Kręglicka o kompleksach

Aneta Kręglicka ma 54 lata. Modelka w 1989 roku została Miss Świata. Później skupiła się na prowadzeniu własnej firmy. Ostatnio gwiazda udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Elle". Mówiła w nim m.in. o tym, jak się czuła za granicą. Zapytana została również o kompleksy dziewczyny z bloku wschodniego. Okazuje się, że ten problem nigdy jej nie dotyczył.

ycipk-2z5obq

"Zawsze byłam dumna z tego, skąd pochodzę. Nie czułam się gorsza ani zakompleksiona, bo już wcześniej podróżowałam, znałam dwa języki obce, studiowałam. Jako Miss Świata swobodnie udzielałam wywiadów w mediach amerykańskich czy włoskich. Byłam już dziewczyną po tej lepszej stronie" – powiedziała Kręglicka.

Aneta Kręglicka o swojej karierze za granicą

Kręglicka zdradziła również, dlaczego otrzymała tytuł Miss Świata. Uważa, że nie chodziło tylko o urodę.

ycipk-2z5obq

"Z dumą unosiłam głowę, gdy opowiadałam o Polsce. Mieszkańcy Zachodu dziwili się, że jestem pewna siebie i biegle mówię po angielsku i włosku. Myślę, że w dużej mierze dzięki temu otrzymałam tytuł Miss Świata. Jedna z gazet w Hongkongu po wyborach zatytułowała artykuł "The beauty and the brain". Właśnie tak chciałam być postrzegana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2z5obq

ycipk-2z5obq
ycipk-2z5obq