Trwa ładowanie...
dfk7ni4

Aneta Kręglicka o kompleksach. Ten problem nigdy jej nie dotyczył

Aneta Kręglicka w rozmowie z magazynem "Elle" zdradziła, że nigdy nie miała kompleksów z powodu bycia Polką. "Zawsze byłam dumna z tego, skąd pochodzę. Nie czułam się gorsza ani zakompleksiona" – powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Kręglicka ma 54 lata
Aneta Kręglicka ma 54 lata (ONS.pl)
dfk7ni4

Aneta Kręglicka o kompleksach

Aneta Kręglicka ma 54 lata. Modelka w 1989 roku została Miss Świata. Później skupiła się na prowadzeniu własnej firmy. Ostatnio gwiazda udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Elle". Mówiła w nim m.in. o tym, jak się czuła za granicą. Zapytana została również o kompleksy dziewczyny z bloku wschodniego. Okazuje się, że ten problem nigdy jej nie dotyczył.

dfk7ni4

"Zawsze byłam dumna z tego, skąd pochodzę. Nie czułam się gorsza ani zakompleksiona, bo już wcześniej podróżowałam, znałam dwa języki obce, studiowałam. Jako Miss Świata swobodnie udzielałam wywiadów w mediach amerykańskich czy włoskich. Byłam już dziewczyną po tej lepszej stronie" – powiedziała Kręglicka.

Aneta Kręglicka o swojej karierze za granicą

Kręglicka zdradziła również, dlaczego otrzymała tytuł Miss Świata. Uważa, że nie chodziło tylko o urodę.

dfk7ni4

"Z dumą unosiłam głowę, gdy opowiadałam o Polsce. Mieszkańcy Zachodu dziwili się, że jestem pewna siebie i biegle mówię po angielsku i włosku. Myślę, że w dużej mierze dzięki temu otrzymałam tytuł Miss Świata. Jedna z gazet w Hongkongu po wyborach zatytułowała artykuł "The beauty and the brain". Właśnie tak chciałam być postrzegana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfk7ni4

Podziel się opinią

Share
dfk7ni4
dfk7ni4