Trwa ładowanie...

Aneta Zając pochwaliła się uroczym zdjęciem. Bliźniaki kończą 7 lat

Aneta Zając od kilku lat jest samotną matką. Zaraz po urodzeniu bliźniaków, ojciec dzieci, Mikołaj Krawczyk zostawił aktorkę. Kobieta nieustannie zmaga się z wieloma trudnościami przy wychowaniu, ale dziś odstawia kłopoty na bok i celebruje kolejne urodziny chłopców.

Share
Aneta Zając pochwaliła się uroczym zdjęciem. Bliźniaki kończą 7 lat
Źródło: Instagram.com
d1p3gvx

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się na planie serialu "Pierwsza Miłość". Aktorzy zakochali się w sobie i przez kilka lat uchodzili za idealną parę. Po 7 latach związku para rozstała się. Aktor odszedł do Agnieszki Włodarczyk, ale ich miłość również nie trwała długo, bo tylko 4 lata. Dziś związany jest z Sylwią Juszczak, którą poślubił w 2017 roku.

Krawczyk i Zając od lat kłócą się o opiekę nad dziećmi. Mikołaj nie chce płacić alimentów na synów, a za czasów spotykania się z Włodarczyk nie poszedł nawet na chrzest bliźniaków. Jak informuje Pudelek do Krawczyka zapukał też ostatnio komornik. Bo Mikołaj najpierw zobowiązał się płacić po 3 tysiące złotych miesięcznie alimentów na synów, a później zmienił zdanie i zaczął płacić mniej. Gdy to nie spodobało się Anecie, w odwecie przestał w ogóle wysyłać pieniądze.

Rodzice Michała i Roberta w siódme urodziny chłopców odstawili kłótnie na bok. Najpierw kilka dni temu Krawczyk wyprawił chłopcom przyjęcie, a dziś Zając pochwaliła się zdjęciem dzieci w sieci. "Nie ma to jak rodzinka w komplecie! Czterech synów!!! Kolorowe urodziny Michała i Roberta" - napisał aktor i pokazał fotkę z przyjęcia. W imprezie urodzinowej bliźniaków udział wzięli Sylwia i jej dwaj synowie - Vincent i Nataniel Pągowscy.

Aneta na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się za to uroczym zdjęciem chłopców. Michał i Robert pozują na nim trzymając w dłoniach zdjęcia, jak wyglądali tuż po urodzeniu. "Dokładnie 7 lat temu dostałam najpiękniejszy prezent. Michał i Robert dziękuję, że mnie wybraliście i mogę być Waszą mamą" - napisała aktorka. Internauci również złożyli chłopcom życzenia. "Jakie mieli piękne włosy. Wszystkiego najpiękniejszego dla super chłopaków" - napisał jeden z użytkowników.

Jak informuje magazyn "Party" Aneta ma podobno nowego partnera. Wybranek ma pochodzić z Trójmiasta i na co dzień nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Podobno aktorka nie chce wprowadzać go do świata mediów.

d1p3gvx

Podziel się opinią

Share
d1p3gvx
d1p3gvx
Strona Główna WP