Blisko ludziAneta Zając wzięła udział w "Dolly Parton Challenge". Fani zachwyceni zdjęciem z Tindera

Aneta Zając wzięła udział w "Dolly Parton Challenge". Fani zachwyceni zdjęciem z Tindera

Aneta Zając wzięła udział w "Dolly Parton Challenge". Fani zachwyceni zdjęciem z Tindera
Źródło zdjęć: © ONS.pl
25.01.2020 15:07, aktualizacja: 25.01.2020 16:27

Każda aktorka w zależności od sytuacji potrafi przejść prawdziwą metamorfozę. Fanom szczególnie spodobała się romantyczna fotografia "na Tindera" Anety Zając.

Gwiazdy oszalały na punkcie zabawy "Dolly Parton Challenge". Polega ona na zestawieniu ze sobą czterech zdjęć danej osoby pokazujących, jak kreuje ona swój wizerunek w zależności od odbiorcy i kontekstu.

Z publikowanych w Internecie zdjęć, możemy dowiedzieć się, jak osoby biorące udział w wyzwaniu dostosowują się do oczekiwań różnych grup odbiorców: pracodawców, przyjaciół, nieznajomych czy potencjalnych partnerów.

W zabawie wzięła udział również Aneta Zając. Gwiazda na każdym zdjęciu wygląda jak zupełnie inna osoba, a fanom szczególnie spodobała się jej zmysłowa i kobieca wersja "na Tindera".

Aneta Zając w romantycznej wersji "na Tindera"

Aneta Zając od rozstania z ojcem swoich dzieci w 2012 roku, nie zaangażowała się w stałą relację. Choć pogłosek na temat rzekomych kolejnych partnerów aktorki było wiele, żadna z nich nie została potwierdzona, a sama Zając konsekwentnie podkreśla, że jest singielką.

W "Dolly Parton Challange" Aneta Zając pokazała kolaż czterech zdjęć, z których każde jest na swój sposób wyjątkowe. W fotografii przeznaczonej na Linkedin prezentuje się jak stylowa bizneswoman, w tej przeznaczonej dla grona znajomych na Facebooku wygląda jak spokojna dziewczyna z sąsiedztwa. Na Instagramie lansuje się jako szalona miłośniczka przygód, a na Tinderze dowodzi tego, że pomimo tych wszystkich przybieranych ról, nadal pozostaje zmysłowa i kobieca.

Fanom szczególnie spodobała się ta ostatnia wersja aktorki. "Tinder wygrywa", "Tinder to totalny sztos", "Wszystkie ładne i piękne, ale ten Tinder…." – zachwycali się fani i fanki. Fotografia, która uwiodłaby niejednego, powstała dwa lata temu w wyniku sesji dla Playboya.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta