Trwa ładowanie...
di7lxby

Angelina Jolie uprzykrza życie sąsiadom. Mieszkańcy Los Feliz mają jej dość

Wrzaski, głośna muzyka i nocne skoki do basenu. Sąsiedzi Angeliny Jolie twierdzą, że aktorka jest wyjątkowo uciążliwym mieszkańcem Los Feliz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie nie daje spokoju sąsiadom
Angelina Jolie nie daje spokoju sąsiadom (Getty Images)
di7lxby

W 2006 roku Angelina Jolie i Brad Pitt zostali rodzicami Shiloh, a dwa lata później bliźniąt Vivienne i Knoxa. Para ma także troje adoptowanych dzieci. Po rozwodzie to właśnie aktorka przejęła opiekę nad ich liczną gromadką.

Najmłodsze z dzieci ma 12 lat, a najstarsze 19. Jolie mieszka z nimi w ich posiadłości w Los Feliz, dzielnicy Los Angeles, która dotychczas słynęła jako spokojna enklawa na wzgórzu. Zdaje się jednak, że Jolie wraz z dziećmi zburzyła mieszkańcom ten spokój.

Angelina Jolie nie panuje nad zachowaniem dzieci

Jak donosi magazyn "The Globe", sąsiedzi nie mogą znieść hałasu, który dochodzi z domu aktorki. Rodzina mieszka na dwumiejscowej działce z olbrzymim domem.

di7lxby

"Hałas jest nie do zniesienia i niesie się po okolicy. Krzyki, śmiech i dobra zabawa są w mniemaniu sąsiadów niegrzeczne i bezmyślne. Najgorsza jest sama Angi, bo zachęca dzieci do całkowitej swobody i sama nie daje im najlepszego przykładu" – powiedział dziennikarzom "The Globe" anonimowy informator.

Magazyn donosi o głośnej muzyce, skokach do basenu w środku nocy i nieustannych wrzaskach.

"Kiedy zwróciliśmy jej uwagę, odmówiła uciszenia swoich dzieci, mówiąc, że jeśli będą krzyczeć na całe gardło, wyrosną na odważnych ludzi" – dodali sąsiedzi.

di7lxby

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

di7lxby

Podziel się opinią

Share
di7lxby
di7lxby