Trwa ładowanie...
dwqokwo

Angelina Jolie w kampanii perfum Guerlain

Angelina Jolie przez dwa lata ukrywała tę informację. W 2015 roku amerykańska aktorka podpisała kontrakt z kultową francuską marką – Guerlain. Jednak dopiero teraz światło dzienne ujrzała kampania perfum Mon Guerlain, której główną bohaterką jest była żona Brada Pitta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie
Angelina Jolie (Wikimedia Commons CC0)
dwqokwo

W grudniu 2015 roku, podczas podróży do Kambodży, z której pochodzi najstarszy syn Angeliny – Maddox, aktorka postanowiła, że podpisze lukratywny kontrakt z francuską marką. Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu marki, powody tej decyzji były głęboko sentymentalne. Matka gwiazdy - Marcheline Bertrand - przez lata używała pudru Guerlain o zapachu fiołków. Ilekroć Jolie otwiera słoiczek kosmetyku, wspomina zmarłą matkę. Oczywiście, jak na społeczniczkę przystało, Angelina całe wynagrodzenie za udział w kampanii przeznaczyła na cele dobroczynne.

Pierwsze zdjęcie, promujące zapach stworzony przez Thierry Wassera, jest bardzo subtelne. Widzimy zarys sylwetki Jolie, z ledwie widocznymi tatuażami na plecach i włosami upiętymi na czubku głowy. Patrząc na fotografię, można jednak uciąć wszelkie spekulacje na temat tragicznego stanu zdrowia gwiazdy. Jolie, która jak donoszą tabloidy, ma ważyć 35 kg i odmawiać jedzenia, wygląda doskonale.

Materiały prasowe
Podziel się

Ciekawe, jak będą prezentowały się kolejne odsłony kampanii zapachu, który został stworzony specjalnie z myślą o Angie.

Get the look

dwqokwo

Podziel się opinią

Share

dwqokwo

dwqokwo