GwiazdyAnja Rubik i Sasha Knezevic grają miłość w Tiffany & Co.

Anja Rubik i Sasha Knezevic grają miłość w Tiffany & Co.

Anja Rubik i Sasha Knezevic grają miłość w Tiffany & Co.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Aleksandra Nagel
04.11.2015 08:49, aktualizacja: 04.11.2015 12:15

Anja Rubik, Sasha Knezevic i Brad Kroenig z synami, czyli najnowsza, świąteczna reklama Tiffany&Co. Zobaczcie zdjęcia!

Anja Rubik, Sasha Knezevic i Brad Kroenig z synami, czyli najnowsza, świąteczna reklama Tiffany&Co. Zobaczcie zdjęcia!

YSL, Gucci, Chanel - Anja Rubik ma na koncie wiele prestiżowych kontraktów reklamowych, ale Tiffany & Co. to nowość w jej portfolio. 32-letnia Polka wystąpiła w świątecznej reklamie słynnej jubilerskiej marki, a obok niej na planie zdjęciowym pojawił się także Sasha Knezevic. Widok jest co najmniej zaskakujący, bo polska modelka i serbski model kilka tygodni temu ogłosili rozstanie, a zdjęcia reklamowe Tiffany & Co. pokazują ich jako zakochaną parę.

_**- Radość leży w uczuciach, jakimi ludzie darzą siebie nawzajem –**_ zapewnia dyrektor marketingu Tiffany & Co. Caroline Naggiar. Tymczasem Anja Rubik kilka tygodni temu na antenie Dzień Dobry TVN mówiła:

_**- Wspólne sesje nie będą już miały miejsca, bo nie chcemy być zakłamani. Faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nieprawdą jest, że kłócimy się, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakiś dziwnych podziałach majątkowych. Nic takiego nie wchodzi w grę, my się nadal kochamy, z tym że nasze życia się troszeczkę inaczej zaczynają toczyź (…), więc mamy przerwę. Nie jest łatwo, ale jakoś się trzymam. Różne projekty mi pomagają, bo odcinam się od tego i skupiam się na czymś innym…**_

Należy więc sądzić, że sesja reklamowa Tiffany & Co. miała miejsce jeszcze przed ogłoszeniem separacji. Ciepła, świąteczna atmosfera na czarno-białych fotografiach – to pomysł na kampanię Mario Sorentiego. Tiffany & Co. podkreślić chce w ten sposób ponadczasowość i wyjątkowość rodzinnych więzi, które są tak istotne, szczególnie w Boże Narodzenie. Reklamy są naprawdę piękne, delikatnie przesłodzone, ale czym byłaby Gwiazdka bez odrobiny lukru?

Obok Anji i Sashy, Brad Kroening i jego synowie – Hudson i James. Jednak prawdziwa słodycz absolutna to fotografia z trójką dziecięcych gwiazd modelingu –braci Elijaha, Kierana i Bradena Crothersów.

Warto wspomnieć, że świąteczna kampania Tiffany & Co. to kontynuacja cyklu poświęconego uczuciom. Na początku tego roku światło dzienne ujrzała kampania z udziałem gejowskiej pary, zatytułowana „Will You?”. Bohaterami sesji byli prawdziwi narzeczeni z Nowego Jorku.

Tegoroczna świąteczna kampania również zrealizowana została w Nowym Jorku, a za stylizacje modeli odpowiadał Edward Enninful.

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także