ycipk-12q6le

Anna Głogowska na pokazie Marty Banaszek. Wróciła na salony po długiej przerwie

Anna Głogowska od kilku miesięcy nie pokazywała się na ściankach i oficjalnych eventach. Teraz powraca na salony i pozuje do zdjęć na pokazie mody znanej polskiej projektantki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Głogowska na pokazie mody Marty Banaszek
Anna Głogowska na pokazie mody Marty Banaszek (ONS.pl)
ycipk-12q6le

Anna Głogowska - pokaz Marty Banaszek

Anna Głogowska zniknęła ze ścianek w lutym bieżącego roku. Od tego czasu nie pozowała do zdjęć paparazzich i unikała publicznych wystąpień. Po ośmiu miesiącach postanowiła jednak wrócić i wybrać się na pokaz nowej kolekcji Marty Banaszek, znanej polskiej projektantki.

Na tę okazję Głogowska wybrała bardzo minimalistyczną stylizację. Lakierowaną spódnicę z motywem panterki dopełniły czarny golf i klasyczne czarne szpilki. Głogowska do zdjęć pozowała z typowym dla siebie szerokim uśmiechem i pozytywną energią.

ONS.pl
Podziel się

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Anna Głogowska przez wiele lat spotykała się z Piotrem Gąsowskim. Poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami" i bardzo szybko wpadli sobie w ramiona. Rok temu głośno było o kryzysie w ich związku, jednak żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła rozstania. Aktor i tancerka są rodzicami córki, 12-letniej Julii.

ycipk-12q6le

Obie połówki gwiazdorskiej pary ciężko zniosły również zamieszanie związane z aferą "dilera gwiazd", który miał zeznać, że Piotr Gąsowski i Anna Głogowska kupowali od niego środki odurzające. Zeznań nie potwierdzono i celebrytom nie postawiono zarzutów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Majka Jeżowska była ofiarą przemocy. Teraz mówi o dramacie sprzed lat

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12q6le