Blisko ludziAnna Lewandowska na uroczym zdjęciu z córką Klarą. Kieruje ważne przesłanie do kobiet

Anna Lewandowska na uroczym zdjęciu z córką Klarą. Kieruje ważne przesłanie do kobiet

Anna Lewandowska na uroczym zdjęciu z córką Klarą. Kieruje ważne przesłanie do kobiet

08.03.2020 11:23, aktual.: 08.03.2020 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska z okazji Dnia Kobiet podzieliła się w sieci uroczym zdjęciem z Klarą. W opisie zamieściła wyjątkowe przesłanie do kobiet.

Anna Lewandowska, chociaż nie stroni od uwagi mediów, bardzo ceni prywatność swojej rodziny. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć z córeczką, jednak na żadnym z nich nie widać w pełni jej twarzy. Z okazji Dnia Kobiet Lewandowska znów podzieliła się fotografią z Klarą, jednak i tym razem nie zdecydowała się pokazać jej twarzy.

Anna Lewandowska na uroczej fotografii z córką

Anna Lewandowska stała się inspiracją dla wielu kobiet, które zachęca nie tylko do aktywności fizycznej, ale i wiary w siebie i własne możliwości. Z tego względu na swoim profilu na Instagramie często umieszcza motywujące wpisy, podkreślając znaczenie pozytywnego nastawienia i kobiecej siły. Tak stało się i tym razem.

Ciężarna trenerka z okazji Dnia Kobiet podzieliła się w sieci uroczym zdjęciem z córką Klarą. Dziewczynka siedzi na brzuchu mamy, która posyła jej buziaka. Pod fotografią zamieściła wyjątkowy wpis o kobietach, ich roli i możliwościach.

"Od zawsze na tym świecie KOBIETA, łączy wiele ról... Kocha, tworzy, buduje, pomaga, wspiera, pracuje, uczy, walczy, jest silna i odpowiedzialna... Mogę wymieniać w nieskończoność" – zaczęła. "Kobieta potrafi zamieniać marzenia w plany, bo wie, że nie trzeba się ich bać. Kobieta potrafi zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanują spokojem – bo zna swoją wartość" – pisała dalej, by na końcu złożyć kobietom wyjątkowe życzenia.

"Dzisiejszy dzień jest dobrą okazją, żeby pomyśleć, jakie naprawdę jesteśmy, a nie jak chciałybyśmy być postrzegane. W tym dniu życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze miały wybór i dokonywały najlepszych. Doceniajmy się, dbajmy o siebie i wyciągajmy wnioski z niepowodzeń i powodzeń – to jest podstawa równowagi i harmonii" – życzyła obserwatorkom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)