Anna Maria Jopek z wielu rzeczy zrezygnowała dla dzieci. Tak wygląda dziś

Mało kto wie, że Anna Maria Jopek ma dorosłych synów
Mało kto wie, że Anna Maria Jopek ma dorosłych synów
Źródło zdjęć: © AKPA

18.12.2022 09:43, aktual.: 18.12.2022 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nazwisko Anny Marii Jopek jest z pewnością znane większości z nas. Artystka może pochwalić się ogromnymi sukcesami zawodowymi, które nigdy nie były jednak dla niej ważniejsze od rodziny. Mało kto wie, że Jopek ma dorosłych synów. Franciszek i Stanisław poszli w ślady mamy. Zdarza się, że z nią koncertują.

Niebywały talent i ogromna skromność - mimo wielkiej kariery na przestrzeni ostatnich 20 lat, Anna Maria Jopek zawsze pozostawała sobą. Od samego początku podkreślała, że najważniejsza jest dla niej rodzina. To dla niej, a w szczególności dla swoich synów - dorosłych dziś Franciszka i Stanisława rezygnowała z koncertów i długich tras.

Anna Maria Jopek ma dorosłych synów

W styczniu 1998 roku Anna Maria Jopek wyszła za mąż za dziennikarza muzycznego Marcina Kydryńskiego, z którym doczekała się dwóch synów: 23-letniego dziś Franciszka i 21-letniego Stanisława. Artystka zawsze starała się spędzać z nimi jak najwięcej czasu.

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński
Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński© AKPA | AKPA

- Jak byli mali, bardzo niewiele grałam, głównie siedziałam w domu. Wielu rzeczy nie zrobiłam tylko dlatego, żeby z nimi być. (...) Nigdy nie miałam z tym problemu. Najbardziej na świecie chciałam być z moimi dziećmi - mówiła w wywiadzie dla "Vivy!".

Synowie Jopek wiedzieli jednak, że kiedy była taka potrzeba, mama musiała pakować walizkę.

- Nie mam stacjonarnej pracy. Oni to rozumieją na szczęście od małego - dodała także.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Synowie Anny Marii Jopek są związani z muzyką

Jak się okazuje się, w przypadku Anny Marii Jopek i jej synów, zamiłowanie do muzyki przeszło z pokolenia na pokolenie. Zarówno Franciszek, jak i Stanisław poszli w ślady sławnej mamy i również się z nią związali. Obaj rozpoczęli od grania na instrumentach. Franciszek wybrał wiolonczelę, a Stanisław klarnet. Zdarza się, że koncertują z mamą.

Sama Anna Maria Jopek także odziedziczyła pasję do muzyki po swoich rodzicach. Stanisław Jopek i Maria Stankiewicz występowali w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze".

Anna Maria Jopek z Robertem Kupiszem w 2022 roku
Anna Maria Jopek z Robertem Kupiszem w 2022 roku© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)
Zobacz także