GwiazdyAnna Mucha: "Dzieci w Polsce nie są w żaden sposób chronione"

Anna Mucha: "Dzieci w Polsce nie są w żaden sposób chronione"

Anna Mucha: "Dzieci w Polsce nie są w żaden sposób chronione"
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Daniel Wysocki
10.06.2019 11:20

Anna Mucha w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, dlaczego nie udostępnia w internecie zdjęć swoich dzieci. "Musicie uwierzyć na słowo, że mam najwspanialsze, najpiękniejsze i najmądrzejsze dzieci na świecie" – powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.

Anna Mucha należy do tych gwiazd, które bardzo niechętnie udostępniają w sieci wizerunek swoich dzieci. Aktorka jest matka 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora. Zdjęć maluchów nie znajdziemy jednak na instagramowym koncie Muchy. W rozmowie z Wideoportalem gwiazda znana m.in. z serialu M jak Miłość zdradziła dlaczego.

"Dzieci w Polsce, nasze dzieci, nie są w żaden sposób chronione. Nawet jeśli teoretycznie prawo chroni dzieci, to faktycznie nie są w żaden sposób chronione. Każdy w obrębie swojej rodziny i w obrębie swojego życia robi to, co uważa za stosowne i co chce. Natomiast, moim zdaniem, trzeba za każdym razem o tym pamiętać, kiedy się upublicznia taki wizerunek" – powiedziała Mucha.

Aktorka dodała również, że jest jej przykro, że nie może pochwalić się dziećmi, jednak nie zamierza ryzykować. Jak twierdzi, musimy uwierzyć jej na słowo, że Stefania i Teodor są "najpiękniejsi i najmądrzejsi na świecie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta