Trwa ładowanie...
d2tyzxu

Anna Popek ekspertką od urody. "Zazdrość zmienia rysy"

Anna Popek udzieliła wywiadu katolickiemu tabloidowi "Dobry Tydzień". Wyznała, że planuje udzielać kobietom rad i właśnie pracuje nad książką. Na prośbę dziennikarki powiedziała jednak, czego już teraz powinno się unikać, jeśli chce się być piękną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Popek udzieliła zaskakującego wywiadu
Anna Popek udzieliła zaskakującego wywiadu (East News)
d2tyzxu

Gwiazda TVP1 niedawno skończyła 50 lat i z tej okazji przymierza się do napisania poradnika urodowego. Skąd ten pomysł? – Panie często pytają mnie, co robię, że tak dobrze wyglądam – ujawniła. – Doszłam do wniosku, że warto podzielić się z czytelniczkami moją receptą na urodę i zdrowie – dodała.

Dziennikarka zapytała Annę Popek, czy ma jakąś konkretną radę dla kobiet. Odpowiedź jest zaskakująca. Zdaniem prezenterki bowiem lepiej nie zazdrościć, bo to odbija się na urodzie. – Zazdrość zmienia rysy – stwierdziła.

Z rozmowy dowiadujemy się jeszcze, że Popek jest bardzo religijną osobą. Przyznaje, że odwiedza ojców Benedyktynów w Tyńcu i Pustelnię Złotego Lasu w Rytwianach koło Kielc. – Tam mam post dla ciała i medytację dla duszy – przyznała.

d2tyzxu

Anna Popek wymieniła też świętych, do których najczęściej się modli. – Dużą estymą darzę św. Ritę, Michała Archanioła, który ma ogromną moc i chroni przed złem – opowiedziała. Dziennikarka ceni również św. Krzysztofa i swoją patronkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2tyzxu

Podziel się opinią

Share

d2tyzxu

d2tyzxu