Trwa ładowanie...
d4f74nk

Anna Popek rozmawiała z ekspedientką. Zachowanie klientów w maseczkach jest szczególnie frustrujące

Noszenie masek ochronnych, które w Polsce obowiązuje od 16 kwietnia, jest problematyczne dla wielu sprzedawców. Anna Popek rozmawiała z ekspedientką, która wyjaśniła, jak utrudnia im pracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popek zaapelowała do swoich obserwatorów o więcej wyrozumiałości
Popek zaapelowała do swoich obserwatorów o więcej wyrozumiałości
d4f74nk

Każdy klient, który wchodzi do sklepu, ma obowiązek zadbać o to, żeby nie narażać zdrowia swojego i innych. W tym celu Polacy obowiązkowo noszą maski ochronne, a w wielu sklepach należy również używać rękawiczek bądź dezynfekować ręce przed wejściem. Anna Popek porozmawiała z ekspedientką, która wyznała, że to znacznie utrudnia im pracę i budzi frustracje.

Ekspedientka o maseczkach ochronnych

Na swoim profilu na Instagramie Anna Popek opublikowała zdjęcie w maseczce. W opisie wyznała, że w ostatniej rozmowie z ekspedientką dowiedziała się, że klienci z powodu maseczek mówią niewyraźnie, a gdy personel prosi ich o powtórzenie, denerwują się, że muszą powtarzać kilka razy. Popek przejęta tą sytuacją, zaapelowała do swoich obserwatorów o więcej wyrozumiałości.

"Kochani, zwracając się do sprzedawców w sklepie mówimy głośno i wyraźnie, aby pomimo maseczek mogli nas zrozumieć. Myślę, że może być denerwujące, kiedy człowiek chce zrozumieć, a nie może. Nie mamroczemy i nie faflunimy, a zakupy staną się prostsze" – napisała.

d4f74nk

Na koniec życzyła swoim fanom miłego weekendu. "Bardzo pięknie to napisała. To wszystko proste, tylko zależy od ludzi", "Święta racja" – zgodzili się z nią obserwatorzy.

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska opublikowała zdjęcie księdza. O. Grzegorz Kramer daje dobry przykład

Zobacz także: Pyszny przepis na lody bananowe z czekoladą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4f74nk

Podziel się opinią

Share
d4f74nk
d4f74nk