Qaqwqwrqw

Anna Puślecka choruje na raka. Może liczyć na wsparcie gwiazd

Anna Puślecka wyznała w maju, że choruje na nowotwór złośliwy. Dziennikarka znana przede wszystkim z programu "Dzień Dobry TVN" pisała, że walczy o życie. To rzadka odmiana raka piersi. Mimo wszystko może liczyć na wsparcie przyjaciół i znajomych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Puślecka choruje na raka. Może liczyć na wsparcie gwiazd
Anna Puślecka choruje na raka. Może liczyć na wsparcie gwiazd (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Anna Puślecka zyskała popularność dzięki pracy w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", w którym prowadziła cykl "Moda Polska". W kwietniu zachorowała na hormonozależnego raka. Jest to rzadka odmiana nowotworu, który mimo regularnych badań nie został wykryty w porę. Jej leczenie nie jest refundowane w Polsce i kosztuje ogromne pieniądze. Dziennikarka w swoich mediach społecznościowych zaapelowała do ministra zdrowia. Nie tylko w swoim imieniu, ale również tysiąca Polek, których nie stać na drogie leczenie.

Gwiazdy wspierają Anne Puślecką.

W walce z chorobą wspierają ją najbliżsi. Dziennikarka może też liczyć na znajomych z branży. Wiele gwiazd, takich jak Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg, Joanna Jabłczyńska, Ewa Chodakowska, Robert Biedroń czy Katarzyna Warnke, udostępniło jej emocjonalny wpis. Anna Puślecka dostaje wiele ciepłych słów i życzeń powrotu do zdrowia. Jej zdjęcie, pod którym zaapelowała do ministra zdrowia, polubiło ponad 34 tysiące internautów.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw