ycipk-1opyup

Anna Puślecka choruje na raka. Może liczyć na wsparcie gwiazd

Anna Puślecka wyznała w maju, że choruje na nowotwór złośliwy. Dziennikarka znana przede wszystkim z programu "Dzień Dobry TVN" pisała, że walczy o życie. To rzadka odmiana raka piersi. Mimo wszystko może liczyć na wsparcie przyjaciół i znajomych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Puślecka choruje na raka. Może liczyć na wsparcie gwiazd
Anna Puślecka choruje na raka. Może liczyć na wsparcie gwiazd (Instagram.com)
ycipk-1opyup

Anna Puślecka zyskała popularność dzięki pracy w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", w którym prowadziła cykl "Moda Polska". W kwietniu zachorowała na hormonozależnego raka. Jest to rzadka odmiana nowotworu, który mimo regularnych badań nie został wykryty w porę. Jej leczenie nie jest refundowane w Polsce i kosztuje ogromne pieniądze. Dziennikarka w swoich mediach społecznościowych zaapelowała do ministra zdrowia. Nie tylko w swoim imieniu, ale również tysiąca Polek, których nie stać na drogie leczenie.

Gwiazdy wspierają Anne Puślecką.

ycipk-1opyup

W walce z chorobą wspierają ją najbliżsi. Dziennikarka może też liczyć na znajomych z branży. Wiele gwiazd, takich jak Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg, Joanna Jabłczyńska, Ewa Chodakowska, Robert Biedroń czy Katarzyna Warnke, udostępniło jej emocjonalny wpis. Anna Puślecka dostaje wiele ciepłych słów i życzeń powrotu do zdrowia. Jej zdjęcie, pod którym zaapelowała do ministra zdrowia, polubiło ponad 34 tysiące internautów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

ycipk-1opyup
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1opyup

ycipk-1opyup
ycipk-1opyup