Trwa ładowanie...

Anna Skura broni imienia córki. Zamyka usta hejterom

Anna Skura, blogerka modowa, chwali się nowo narodzoną córeczką. Dziewczynka dostała oryginalne imiona Melody Imaan. Nie zabrakło słów krytyki. Jej mama postanowiła się do nich odnieść.

Share
Anna Skura broni imienia córki. Zamyka usta hejterom
Źródło: Instagram.com
d3q20jp

Anna Skura od ponad miesiąca przebywa w Nowym Jorku, gdzie na świat przyszła jej córka. Dziecko blogerki ma na imię Melody Imaan. Takim wyborem Skura zaskoczyła setki swoich obserwujących. Podzielili się na obozy.

"Ja bym sobie to imię zmieniła kończąc 18 lat, ale to tylko moja opinia, którą, mam nadzieję, mogę wyrazić - napisał jeden z internautów", "Jeżeli MELODY coś tam będzie chciała wrócić do kraju (albo raczej jej rodzice), to dzieci będą się z niej śmiać. Dzieci są okrutne. Ludzie też. Jak widać niektórzy rodzice też", "Jest tyle pięknych, polskich imion" – czytamy w komentarzach.

Znaleźli się też obrońcy Melody. "To takie typowo polskie myślenie i kompleksy, żeby dawać dziwne zagraniczne imiona do polskiego nazwiska, może dlatego też poród w USA, bo w Polsce nadanie takiego imienia byłoby niemożliwe, chociaż też w tej kwestii trochę się zmieniło. Niemniej, każdy ma prawo wyboru, gdzie chce urodzić i jakie imię wybrać dla dziecka, a Polacy już taką naturę mają, że jakie by to by imię nie było, to zawsze będzie komentowane" – stwierdziła jedna z internautek.

Sama Anna Skura też zabrała w końcu głos. "Dla jednego dziwne, dla drugiego piękne, ot co! No właśnie, po nitce do kłębka. Puzzle zaczynają się układać" – stwierdziła krótko. Pewne jest, że jej córka będzie miał ciekawe, wypełnione podróżami życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q20jp

Podziel się opinią

Share
d3q20jp
d3q20jp