WP

Anna Wyszkoni pokazała, jak wygląda na okładce magazynu. Przypadkowo zrobiła zestawienie

Wiele kobiet odczuwa zazdrość na widok urodziwych celebrytek uśmiechających się z okładek magazynów. Niektórym trudno uwierzyć, że w wielu przypadkach naturalny wdzięk musi być mocno podrasowany przez wizażystów, fryzjerów, a niekiedy i grafików.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
anna wyszkoni
anna wyszkoni (ONS.pl)
WP

Anna Wyszkoni stawia na naturalność. Stroniąca od błysku fleszy artystka, często stara się pokazywać bez makijażu i wymyślnych fryzur, dzięki czemu staje się bliższa wielu fankom. Niestety, jak można się łatwo przekonać, Anna, choć oczywiście naturalnie piękna, na żywo wygląda jednak inaczej niż na okładkach topowych gazet.

Gdy więc pochwaliła się swoją najnowszą sesją zdjęciową dla magazynu "Olivia”, nie da się ukryć pewnego dysonansu. Twarz Anny w porównaniu z tym, jak wygląda na okładce, wypadła trzeba przyznać, dość blado. Na takie porównanie, nie pozwoliłaby sobie niejedna artystka. Wymaga to sporo odwagi i dystansu. Dzięki temu Anna Wyszkoni nie wpędza innych kobiet, zwłaszcza młodych, które wierzą jeszcze w rzeczywistość kreowaną na okładkach gazet, w poczucie bezsensu z powodu własnych niedoskonałości. Tak trzymać!

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP