Blisko ludziAnni-Frid Synni Lyngstad z ABBY. Frida pojawiła się w muzeum zespołu

Anni-Frid Synni Lyngstad z ABBY. Frida pojawiła się w muzeum zespołu

Anni-Frid Synni Lyngstad z ABBY. Frida pojawiła się w muzeum zespołu
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
06.02.2020 09:44, aktualizacja: 06.02.2020 09:56

ABBA wraca – Benny Andersson zapowiedział reaktywację kultowej grupy. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie jednej z członkiń zespołu, Fridy, czyli Anni-Frid Lyngstad. Odwiedziła muzeum zespołu w Sztokholmie. Fani są zachwyceni.

"Zgadnijcie, kto do nas wpadł. Nie kto inny jak Frida. Chciała zobaczyć najnowszą stałą wystawę. Była 5. osobą, która zaśpiewała na scenie. Potem powiedziała: 'Uśmiech nie schodzi mi z twarzy, odkąd tu jestem'" – czytamy na oficjalnym profilu muzeum na Instagramie.

Frida z zespołu ABBA

ABBĘ tworzyły dwie pary: Frida i Benny Anderson oraz Björn Ulvaeus i Agnetha Fältskog. Cała czwórka miała bardzo bliskie relacje, ale po jakimś czasie coś zaczęło się psuć. Najpierw rozpadło się małżeństwo Agnethy i Björna, choć zespół mimo wszystko wciąż działał. Potem na rozwód zdecydowali się Benny i Frida. Przyjazne uczucia zastąpiła wzajemna niechęć. Grupa ogłosiła rozstanie. Dla fanów to był cios.

Nagle, po 25 latach, ABBA w oryginalnym składzie pojawiła się na premierze musicalu "Mamma Mia". Zrodziła się nadzieja na reaktywację zespołu, który wciąż jest kochany przez miliony ludzi na świecie. I chyba właśnie to uczucie przekonało artystów do powrotu. Właśnie oficjalnie potwierdzono, że ABBA wraca na scenę muzyczną z nowymi utworami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl