Blisko ludziAntoni Pawlicki wybrał się na spacer. Fanka uderzyła w sedno w komentarzu?

Antoni Pawlicki wybrał się na spacer. Fanka uderzyła w sedno w komentarzu?

Antonii Pawlicki
Antonii Pawlicki
Źródło zdjęć: © East News
06.04.2021 16:50

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha doczekali się córeczki. Zarówno związek pary, jak i informacja o ciąży były dla mediów tajemnicą. Artyści bardzo strzegą swojej prywatności.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha nie należą do osób, które obnoszą się ze swoim życiem prywatnym. Choć obydwoje korzystają z mediów społecznościowych, pokazują i opowiadają tylko o tym, co uważają za słuszne. W 2018 roku aktorzy w tajemnicy przed mediami powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W połowie stycznia bieżącego roku pojawiły się z kolei plotki o tym, że Agnieszka Więdłocha urodziła dziecko. Nic więc dziwnego, że fani teraz bardzo uważnie śledzą ich relacje w sieci. Kiedy Pawlicki wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie ze spaceru, fanka zadała trafne pytanie. Aktor jej odpowiedział.

Antoni Pawlicki – związek

Zakochani od początku trzymali swój związek w tajemnicy. Poznali się na planie filmu "Czas honoru". Znajomość szybko przerodziła się w głębokie uczucie przypieczętowane ślubem. Choć nie potwierdzili oficjalnie tego faktu, zdradziły ich takie same obrączki na palcach.

Związek Pawlickiego i Więdłochy wkroczył teraz na kolejny etap. Są rodzicami. Prawdopodobnie jeszcze pod koniec zeszłego roku rodzina artystów powiększyła się o nowego członka.

"To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać. Słyszałam opinie, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu" – powiedziała w połowie marca w rozmowie z "Twoim Stylem" aktorka. Dotychczas jednak nie opublikowała zdjęć ze swoją córeczką.

Spacer z córeczką?

W poniedziałek wielkanocny aktor Antoni Pawlicki wybrał się na spacer. "Jak Wam mija śmigus? Pogoda jak zwykle w Wielkanoc nie rozpieszcza ale i tak spacer może być przyjemny! Byle w dobrym towarzystwie;-) Kto jeszcze nie był, to wstawać od stołu:-)" – napisał i opublikował zdjęcie, na którym lekko się uśmiecha. Jedna z jego obserwatorek zapytała, czy przypadkiem towarzystwa aktorowi nie dotrzymuje jego córeczka. "Hm..:)" – odpowiedział Pawlicki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także