Blisko ludziKsiężna Kate nad wszystkim panuje? "Jest filarem męża w tym trudnym roku"

Księżna Kate nad wszystkim panuje? "Jest filarem męża w tym trudnym roku"

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło zdjęć: © Getty Images
06.04.2021 14:07

Królewscy eksperci oceniają, że księżna Kate zachowuje się podobnie, jak księżna Diana. Za pomocą wymownych gestów wspiera męża i jest jego "cichą mocą".

Księżna Cambridge, jak twierdzą królewscy eksperci, po wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey, musi dźwigać na swoich barkach duży ciężar. Rozmowa Sussexów przysporzyła wielu problemów rodzinie królewskiej, obnażyła jej słabości. Trud radzenia sobie z tą sytuacją przejęła na siebie żona księcia Williama, Kate Middleton.

Księżna Cambridge w oczach brytyjskich komentatorów

Dziennikarka prasowa i telewizyjna Katie Nicholl oceniła, że 39-letnia Kate, jest filarem dla swojego męża w tym wyjątkowo trudnym dla niego roku. Wszystko za sprawą wywiadu Meghan I Harry'ego, który wywołał prawdziwą burzę. Kate stara się łagodzić skutki tej szczerej rozmowy, w stylu Diany. Jak oceniają eksperci, naśladuje zmarłą w 1997 roku matkę Williama. Podobnie, jak ona, zamiast mówić, okazuje wsparcie mężowi za pomocą wymownych gestów. W ten sposób zyskuje poparcie opinii publicznej.

Jednym z takich gestów było pojawienie się Kate na demonstracji w Londynie. Księżna pojawiła się przed zaimprowizowanym pomnikiem, upamiętniającym zamordowaną Sarah Everard. Księżna Cambridge pojawiła się wśród mieszkańców Londynu, mimo że policja nie wyraziła zgody na zgromadzenie z uwagi na koronawirusowe restrykcje.

Sprawa Sarah Everard wstrząsnęła Wielką Brytanią. 33-latka została porwana i zamordowana. Jej losy wywołały publiczną debatę o bezpieczeństwie kobiet w Wielkiej Brytanii.

Wizyta Kate przy pomniku to zdaniem ekspertów metoda działania, jaką preferowała Diana. Ten gest pojawienia się w miejscu ważnym dla Londyńczyków i złożenie kwiatów, to zdaniem ekspertów dużo większa wartość niż tysiące słów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także