Trwa ładowanie...
d1alnke

Artur zarzuca kobietom niechlujstwo. "Porządek u kobiet to ściema"

Mówi się, że to kobiety z reguły bardziej dbają o porządek i mają większe predyspozycje do pedantyzmu. Odmienne zdanie na ten temat ma Artur, który na forum serwisu Kafeteria pisze, że ma dość bałaganu, który robi jego dziewczyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artur ma dość bałaganu w domu
Artur ma dość bałaganu w domu (123RF)
d1alnke

"W mojej obecności przypadko otworzyła się torba-plecak mojej dziewczyny. To, co ujrzałem, wprawiło mnie w szok! Jak można być taką bałaganiarą? Domyślam się, że skoro nie umie utrzymać porządku w torbie, to pewnie ma też bajzel w szafie i w pokoju. Często zdarza się jej niepozmywać naczyń, albo zostawić brudną bieliznę koło mojego łóżka. Jak mam wiązać przyszłość z taką osobą? Nie mogę mieć żony, która nie dba o porządek" - napisał Artur na forum.

Szybko spotkał się ze sprzeciwem internautów, którzy uznali, że przesadza i bałagan w torebce jeszcze o niczym nie świadczy. "To, że kobieta ma 'wszystko' w torebce nie musi oznaczać, że ma nieporządek w całym swoim otoczeniu" - napisała jedna z użytkowniczek serwisu.

Artur zripostował jej odpowiedź twierdząc, że bałagan w torebce to wstęp do bałaganu w domu. "Widzisz, skoro człowiek nie jest w stanie (np. z powodu wrodzonego lenistwa) zadbać o porządek w tak małej rzeczy jak torebka, to oczekiwanie, że będzie miał porządek w domu, jest całkowicie bez sensu" - dodał.

d1alnke

W dyskusji nie zabrakło jednak osób, które potwierdziły, że to właśnie kobiety częściej od mężczyzn okazują się bałaganiarami. "Po czasach mieszkania w akademiku stwierdzam, że tak, więcej kobiet jest brudaskami niż czyściochami" , "Zgadzam się z tobą. Wszystkie dziewczyny, z którymi się spotykałem, okazywały się bałaganiarami", "Czasami myślę, że nie ma już porządnych kobiet dbających o czystość w domu" - pisali internauci.

A wy, jakie macie zdanie na ten temat? Czy kobiety faktycznie częściej od mężczyzn robią bałagan?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Szafa jak z Instagrama. Wiemy, jak zrobić spektakularne porządki

d1alnke

Podziel się opinią

Share

d1alnke

d1alnke