Astrolodzy już wiedzą. Dla tego znaku zodiaku to będzie trudny rok

Astrolodzy już wiedzą. Dla tego znaku zodiaku to będzie trudny rok

Ten znak zodiaku czeka rozstanie
Ten znak zodiaku czeka rozstanie
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Peter_Polkorab
oprac. NT
22.12.2022 10:13, aktualizacja: 22.12.2022 11:37

Ten znak zodiaku w 2023 może nie mieć szczęścia w miłości. W nadchodzącym roku czeka go - według astrologów - bolesne rozstanie. Związek, który jeszcze dziś pełen jest pozytywnych uczuć, wkrótce się zmieni. Sprawdź, czy o tobie mowa.

Choć długo poszukiwał miłości, rozpalone niedawno uczucie wraz z rozpoczęciem nowego roku zniknie - twierdzą astrolodzy. Ten znak zodiaku ponownie borykać się będzie z poczuciem pustki. Może się okazać, że wkrótce na nowo odkryje swoje uczucia i zrozumie, że dotychczasowa relacja nie zawsze mu służyła. Dlatego w kolejnym roku może zostać singlem.

Kto zostanie singlem w 2023 roku?

W 2023 roku rozstanie grozi Skorpionowi. Astrologia przewiduje, że wielkie kłótnie pojawią się już w styczniu. Skorpion zdecyduje, że nie warto ciągnąć tej relacji. Choć rozstanie będzie bolesne, a osobom spod tego znaku trudno będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości, to podobno jedyny słuszny wybór. Po pewnym czasie Skorpion zrozumie, że decyzja o rozstaniu działa na jego korzyść.

Zodiakalne Skorpiony skupią na samodoskonaleniu. Będzie to dla nich dobry moment na skoncentrowanie się na swoich pasjach i rozwijaniu talentów. To będzie czas, w którym czeka ich pasmo sukcesów w życiu zawodowym. Awanse, podwyżki i przypływ pieniędzy będą dla nich nagrodą za trud włożony w naukę. Mniej więcej w połowie roku Skorpiony mogą liczyć na poznanie nowej miłości, która doda im skrzydeł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dla tego znaku 2023 będzie rokiem miłości

Dokładne i zorganizowane Panny nareszcie znajdą wielką miłość. Ten znak zodiaku już od dawna przygotowywał się na nadejście uczucia i teraz jest na nie gotowy. Panny znajdą swoją drugą połówkę już na początku roku i choć z ostrożnością wchodzić będą w nowy związek, wszechświat nagrodzi ich płomiennym uczuciem. 2023 będzie dla nich rokiem szczęścia, ciepła, spokoju i radości.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta