Trwa ładowanie...

"Avengers: Koniec gry". Wyliczono czas ekranowy kobiet i mężczyzn

"Avengers: Koniec gry" wchodzi na ekrany kin i wywołuje niemałe emocje. Wszak miliony fanów czekały na finałowy odcinek przygód mścicieli. Ci, którzy widzieli lub dopiero go zobaczą mogą dowiedzieć się teraz, ile na ekranie były kobiety, a ile mężczyźni.

Share
"Avengers: Koniec gry". Wyliczono czas ekranowy kobiet i mężczyzn
Źródło: Getty Images
d463z7x
Avengers: Koniec gry

#

Ten film już przejdzie do historii kinematografii. W chwili otwarcia pobił wszelkie rekordy, zarabiając prawie 895 mln dolarów. "Avengers: Koniec gry" pokonał już swojego poprzednika "Avenger: Wojnę bez granic" i prawdopodobnie będzie pierwszym obrazem, który zarobi miliard dolarów w mniej niż tydzień.

d463z7x

W ostatniej, długo wyczekiwanej części pojawia się co najmniej 30 superbohaterów i superbohaterek. Ci pierwsi, jak podaje "Daily Mail" dostali łącznie 381 minut czasu ekranowego, te drugie zaś 116.

Avengers - Kapitan Ameryka

#

Najdłużej na ekranie można oglądać Chrisa Evansa, czyli Kapitana Amerykę, bo aż godzinę i 6 minut. Zaraz za nim plasują się Iron Man grany przez Roberta Downeya Jr. (godzina i 2 minuty) oraz Chris Hemsworth w roli Thora (45 minut czas ekranowego).

Jeśli chodzi o panie, numerem 1 jest Nebula z 44 minutami, drugie miejsce należy do Czarnej Wdowy, a więc Scarlett Johannson - ta ma 33 minuty. Przedostatnia jest zaś Tessa Thompson – słynna Valkyrie, której dano tych minut osiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

d463z7x

Podziel się opinią

Share
d463z7x
d463z7x