Blisko ludziBarbara Kurdej-Szatan ma inny pomysł na święta. "Jest bosko"

Barbara Kurdej-Szatan ma inny pomysł na święta. "Jest bosko"

Barbara Kurdej-Szatan ma inny pomysł na święta. "Jest bosko"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
23.12.2019 16:13, aktualizacja: 23.12.2019 19:43

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia już w pełni. Na klatkach schodowych czuć zapach wigilijnych potraw, do większości mieszkań choinka już przyniesiona, a domy udekorowane. Jednak w całym tym świątecznym rozgardiaszu Barbara Kurdej-Szatan znalazła czas na odpoczynek.

Co roku pojawia się ta sama kwestia – byleby zdążyć ze wszystkim do Wigilii. Przecież jeszcze trzeba umyć podłogę, salon wysprzątać, pierogi ulepić i składaniki na sałatkę jarzynową pokroić. Jednak w przypadku Barbary Kurdej-Szatan jest inaczej. Aktorka bowiem udostępniła w mediach społecznościowych nietypowe świąteczne zdjęcie.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała białe szaleństwo

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem udała się na narty. Para aktorska postanowiła wolny czas wykorzystać na aktywny wypoczynek. Warto wziąć z nich przykład i w całej tej gonitwie świątecznej po prostu odpocząć i spędzić czas w rodzinnej atmosferze. W końcu to kwintesencja świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji możemy zauważyć, że warunki do szusowania są znakomite. A gdzie? Aktorka zdradziła, że we wsi podhalańskiej Małe Ciche

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta