Trwa ładowanie...
d37zdxi

Bartek Osumek – kim jest mąż Magdaleny Lamparskiej?

Bartek Osumek i Magdalena Lamparska stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka podzieliła się informacją o ślubie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kim jest jej świeżo upieczony mąż Bartek Osumek?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartek Osumek – kim jest mąż Magdaleny Lamparskiej?
(Forum)
d37zdxi

Bartek Osumek – kim jest mąż Magdaleny Lamparskiej?

Bartek Osumek, mąż Magdaleny Lamparskiej, jest dziennikarzem podróżniczym, konferansjerem i blogerem. Z mediami związany jest nie od dziś. Po raz pierwszy na scenie stanął ponad dekadę temu. Swój telewizyjny debiut zaliczył w 2011 roku – był jednym z uczestników konkursu organizowanego w programie Dzień Dobry TVN. Kandydował na stanowisko prezentera pogody. Chociaż zaszedł dość daleko, nie udało mu się zdobyć pozycji pogodynka.

Zobacz także: Magdalena Lamparska wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia

d37zdxi

O życiu prywatnym Osumka niewiele wiadomo. Prezenter, podobnie jak jego żona Magdalena Lamparska, stronią od wypowiadania się w mediach na temat swojego związku.

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli ślub

Magdalena Lamparska i jej partner Bartek Osumek powiedzieli sakramentalne tak. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjątkowej sesji ślubnej, która miała miejsce w Rzymie. Przy zdjęciach zamieściła cytat uwielbiany przez młodych – fragment Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian. Osumek i Lamparska są rodzicami niespełna 2-letniego Tymoteusza.

Parze udało się utrzymać w tajemnicy informację o ślubie. Nie wiadomo, kiedy odbyła się ceremonia ani jakie nazwiska znalazły się na liście gości. Jednak pierwsze zdjęcia z Rzymu i Watykanu pojawiły się na profilach społecznościowych Lamparskiej i Ozimka w kwietniu. Być może to właśnie wtedy odbyła się uroczystość?

d37zdxi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

d37zdxi

Podziel się opinią

Share
d37zdxi
d37zdxi