Trwa ładowanie...
d4gxdq1

Beata Tadla głosuje w Helsinkach. Towarzyszy jej syn

Beata Tadla wraz z synem stawili się dzisiaj w Ambasadzie RP w Helsinkach, aby tam oddać swój głos na jednego z kandydatów na prezydenta RP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla zagłosowała w wyborach
Beata Tadla zagłosowała w wyborach (ONS)
d4gxdq1

Beata Tadla spędza urlop w Helsnikach. Nie przeszkodziło to jednak dziennikarce, żeby oddać głos w wyborach. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie wprost z Ambasady RP w stolicy Finlandii. Nie była tam sama.

Beata Tadla głosowała w Helsinkach

Beata Tadla wybrała się z synem w podróż po krajach nadbałtyckich. Odwiedzili już Rygę, Tallin i Helsinki. Przyjemne łączą z pożytecznym i nawet w trakcie wakacji postanowili spełnić swój obywatelski obowiązek. Razem wybrali się do Ambasady RP w Helsinkach, żeby swoim głosem wspomóc wybranego przez nich kandydata na prezydenta.

d4gxdq1

Dumna mama pochwaliła się zdjęciem ze swoim synem w mediach społecznościowych i napisała: "My już! Zagłosowane w Helsinkach. Nie spać! Wybierać!". Zachęciła tym samym swoich obserwatorów do pójścia na wybory. Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Większość obserwatorów Tadli podzieliła się swoimi wrażeniami z dzisiejszego głosowania.

Niektórzy z nich bezpośrednio nawiązali do nazwiska kandydata, na którego oddali głos. Nie przeszedł bez komentarza również wygląd Tadli. "Beatka, pięknie wyglądasz" – napisał jeden z użytkowników Instagrama. Inna użytkowniczka zauważyła, że syn jest zadziwiająco podobny do mamy, ale bardziej przypomina młodszego brata.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4gxdq1

Podziel się opinią

Share
d4gxdq1
d4gxdq1