Blisko ludziAgata Duda i Kinga Duda oddały głos w II turze wyborów prezydenckich. Szykowne stylizacje żony i córki prezydenta

Agata Duda i Kinga Duda oddały głos w II turze wyborów prezydenckich. Szykowne stylizacje żony i córki prezydenta

Wybory prezydenckie 2020
Wybory prezydenckie 2020
Źródło zdjęć: © East News
Anna Podlaska
12.07.2020 14:59, aktualizacja: 01.03.2022 13:32

Trwa II tura wyborów prezydenckich 2020. W lokalu wyborczym w Krakowie przy ul. Mackiewicza pojawił się prezydent RP Andrzej Duda wraz z rodziną. Agata Duda i Kinga Duda zaprezentowały się w eleganckich marynarkach w kolorach écru i soczystej czerwieni.

Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia wyborów. Każda forma zachęcenia do zagłosowania, na któregoś z kandydatów będzie agitacją. Oczy wyborców zwrócone są teraz między innymi na najbliższe otoczenie Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy. Żona i córka urzędującego prezydenta oddając głos w lokalu wyborczym w rodzinnym Krakowie, zaprezentowały się w eleganckich stylizacjach.

Agata Kornhauser-Duda w czerwonej marynarce i czarnych rurkach

Wybór strojów przez obie panie wygląda na nieprzypadkowy. Kinga Duda miała na sobie marynarkę koloru écru, natomiast żona prezydenta zaprezentowała się w soczystej czerwieni. Rzuca się w oczy, że postawiły na barwy narodowe.

Prezydentowa włożyła do tego czarne rurki i szpilki z noskiem w szpic w tym samym odcieniu. Pod marynarkę założyła ciemny t-shirt. Ponieważ w lokalu wyborczym obowiązuje reżim sanitarny, Agata Kornhauser-Duda włożyła białą maseczkę.

Agata Kornhauser-Duda
Agata Kornhauser-Duda© East News

Kinga Duda prezentowała się równie szykownie. Jej marynarka była nietuzinkowa. Sięgała za kolana. Jasna kreacja kontrastowała z kolorem marynarki mamy. Całość stylizacji dopełniały lakierowane szpilki w szpic. Jako dodatek córka prezydenta włożyła bransoletki z korali.

Obie panie miały naturalnie ułożone włosy. Postawiły jednak na nieco mocniejszy makijaż oczu.

Andrzej Duda z rodziną
Andrzej Duda z rodziną© East News
Źródło artykułu:WP Kobieta