Trwa ładowanie...
d1fewst
Informacja prasowa
miszmasz

Beata Tadla Honorową Ambasadorką „Sekretów Życia”

Jedna z najbardziej lubianych i znanych polskich dziennikarek Beata Tadla została Ambasadorką Honorową kampanii społecznej „Sekrety Życia”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla Honorową Ambasadorką „Sekretów Życia”
(AKPA)
d1fewst

Jedna z najbardziej lubianych i znanych polskich dziennikarek Beata Tadla została Ambasadorką Honorową kampanii społecznej „Sekrety Życia”.

W akcję, która ma na celu zachęcenie kobiet do dbania o swoje zdrowie oraz wykonywanie badań profilaktycznych włączyła się wyjątkowa i wrażliwa osoba, która wielokrotnie udowadniała, jak ważne jest dla niej dobro drugiego człowieka. Beata Tadla, znana polska dziennikarka, postanowiła wystąpić w nowej roli – została Ambasadorką Honorową kampanii „Sekrety Życia”. Tym samym dołączyła do grona 12 kobiet, którym leży na sercu los i zdrowie wszystkich Polek.

– Bytowanie w przestrzeni publicznej dla samego istnienia jest puste i głupie. Rozpoznawalne twarze mogą zrobić więcej, dlatego angażuję się w różne działania, które mają pozytywny wydźwięk. Nasz głos waży więcej niż zwykłego Kowalskiego, bo mamy większą szansę trafić z przekazem do szerszego grona. Jeśli uda nam się przekonać innych do profilaktyki, do dobrych nawyków, do dbania o zdrowie, to sami stajemy się szczęśliwsi – mówi Beata Tadla.

d1fewst

”Sekrety Życia” to ogólnopolska kampania społeczna, która propaguje wizerunek kobiety nowoczesnej, mądrej i świadomej własnych możliwości. Akcja skierowana jest do wszystkich kobiet z całej Polski, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Jak podkreśla Krystyna Wechmann, prezes Federacji Stowarzyszeń Amazonki i jedna z ambasadorek akcji: - Zdrowie jest najważniejsze, dlatego tak istotna jest profilaktyka. Należy odłożyć strach i zadbać o swoje zdrowie. Systematyczne badania, to świadome życie. Lecz żeby dbać o to zdrowie trzeba poświęcić sobie choć chwilę, być świadomą siebie, swojej wartości, realizować swoje marzenia, znać swoje mocne strony i przede wszystkim zawsze myśleć pozytywnie. I o tym wszystkim przypominają kobietom nasze ambasadorki. Pamiętajcie o tym nie tylko dziś lecz przez cały rok” – przypomina Krystyna Wechmann.

Kampania „Sekretów Życia” jest wspierana przez 12 znanych, lubianych i szanowanych kobiet, które jako Ambasadorki reprezentują jeden z „Sekretów życia”:

- Przejmij kontrolę nad swoim życiem – Dorota Gawryluk;
- Kochaj siebie, a będziesz kochaną – Monika Kuszyńska;
- Masz marzenia? Działaj! – Marzena Rogalska;
- Myśl pozytywnie! – Alicja Majewska;
- Każdy dzień witaj uśmiechem – Anna Wyszkoni;
- Jesteś piękna – uwierz w to! – Anna Popek;
- Zasługujesz na miłość i szacunek – Maria Szabłowska;
- Odkryj swoje mocne strony – Agata Młynarska;
- Twoje zdrowie jest najważniejsze – Krystyna Wechmann;
- Świętuj nawet najmniejszy sukces – Katarzyna Cerekwicka;
- Bądź pewna swojej wartości – Olga Borys;
- Pamiętaj: kobiecość to siła! – Olga Bończyk.

Teraz do grona znanych kobiet, które zachęcają Polki do dbania o własne zdrowie, dołączyła Beata Tadla – Ambasadorka Honorowa kampanii „Sekrety Życia”

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: sekrety-zycia.pl

d1fewst

Podziel się opinią

Share
d1fewst
d1fewst