WP

Biustonosze z fiszbinami. W odpowiednim biust będzie wyglądał świetnie

Fiszbiny to jeden z podstawowych elementów konstrukcji usztywnianych biustonoszy. Zaokrąglone druciki cieszą się wśród wielu osób złą sławą, ale ich zasługi dla utrzymania jędrności kobiecych piersi oraz ich modelowania są nieocenione.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fiszbiny wszyte w biustonosz nadają piersiom kształt i osadzają je w odpowiednim miejscu
Fiszbiny wszyte w biustonosz nadają piersiom kształt i osadzają je w odpowiednim miejscu (Shutterstock.com)
WP

Druciki w biustonoszu nie takie złe

Biustonosze z fiszbinami pomagają ukształtować biust i osadzić go w pożądanym miejscu. Są stosowane w biustonoszach usztywnianych i nieusztywnianych, w modelach z większym rozmiarem miseczek i w tych oznaczonych jako A i B. Jędrne i niewielkie piersi najczęściej nie wymagają silnego podtrzymania i ukształtowania jak większe, ale biustonosz z fiszbinami pomoże lekko unieść i podkreślić krągłości zarówno jednych, jak i drugich.

WP

Komfort i stabilizacja - staniki z fiszbinami

Fiszbiny zamykają miseczkę biustonosza i zwiększają jej trwałość, aby stanik się nie deformował. Solidny biustonosz z fiszbinami może posłużyć lata, w przeciwieństwie do staników z gąbczastą miseczką, która ulega deformacji po kilku praniach. Dzięki stanikom z fiszbinami także kobiety o większych piersiach mogą wybrać delikatne i subtelne modele biustonoszy z cienkich tkanin, a biust i tak będzie miał stabilne podtrzymanie.

WP

Jak dobrać kształt fiszbin?

Aby druciki fiszbin nam sie nie wpijały w ciało, powinny mieć kształt i rozmiar odpowiedni do naszego anatomicznego kształtu piersi. Jednym z częstych błędów kobiet, które kupują nowy biustonosz, jest wybór miseczki, która przykrywa pierś tylko z przodu, a jej zewnętrzne partie nieestetycznie wystają nad stanikiem i w okolicy pach. W takim przypadku fiszbiny wpijają się w boczne partie piersi, powodują dyskomfort, a nawet podrażnienia skóry. Odpowiedni rozmiar i kształt fiszbin powinien być dopasowany do biustu, okalać od spodu pierś, a zewnętrzny koniec musi wskazywać środek pachy. Unikajmy biustonoszy, w których fiszbina jest po zewnętrznej stronie skierowana całkiem ku górze, a nie obejmuje całej krągłości piersi.

WP

Wybieramy biustonosz

Bardzo istotny w doborze biustonosza, także w wersji z fiszbinami, jest jego rozmiar. Obwód stanika i wielkość miseczki w wielu biustonoszach mają uśrednione proporcje, które często odbiegają od realnych potrzeb kobiet, zwłaszcza tych w dojrzałym wieku oraz tych, które karmiły piersią. Utrata jędrności, dysproporcje czy nietypowy rozmiar piersi to przy doborze odpowiedniego biustonosza prawdziwe wyzwania, ale przydatne mogą się okazać właśnie staniki z fiszbinami. Odpowiednia opaska powinna mieć długość odrobinę mniejszą w porównaniu do naszego obwodu pod biustem, a miseczka powinna obejmować dokładnie całą pierś.

WP

Solidne podtrzymanie – postaw na biustonosz z fiszbinami

Nowoczesne biustonosze usztywniane nie zawsze są skonstruowane na fiszbinach i nie zawsze solidny stanik musi je mieć.Takie modele są jednak przydatne, kiedy chcemy podkreślić krągłość piersi lub wzmocnić efekt push-up. Biustonosze z fiszbinami sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Dzięki mocniejszej "ramce" delikatne miseczki biustonosza są w stanie podtrzymać także większe piersi.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP