Blisko ludziBlogerka uczy samoakceptacji. Sama ma problem z polubieniem swojego ciała

Blogerka uczy samoakceptacji. Sama ma problem z polubieniem swojego ciała

Sarah Nicole Landry
Sarah Nicole Landry
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KSA

22.08.2021 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sarah Nicole Landry jest matką trójki dzieci i popularną blogerką. Kobieta chce uświadamiać kobiety, że idealne ciała są zazwyczaj wykreowane przez filtry. Teraz Sarah przyznała, że sama wciąż ma problemy z zaakceptowaniem niektórych kwestii.

Sarah Nicole Landry była jedną z pierwszych kobiet, które zaczęły mówić w sieci o ciałopozytywności i pokazywać, jak wygląda kobiece ciało po urodzeniu dzieci.

36-latka jest matką trójki i długo próbowała schudnąć. W końcu udało jej się pozbyć 50 kilogramów, ale zostały rozstępy, cellulit i obwisła skóra. Blogerka chętnie pokazuje swoje naturalne ciało i ma nadzieję, że w ten sposób również inne kobiety będą patrzeć na siebie bardziej przychylnym okiem.

Długa i żmudna droga

Teraz Sarah Nicole Landry przyznała się, że chociaż uczy samoakceptacji, to nie zawsze potrafi myśleć tak, jak by tego chciała.

"Ostatnio przyłapałam się, że przebieram się w łazience tak, aby nikt mnie nie zauważył. Nie zauważył mojego ciała" - napisała. Blogerka nazywa takie momenty "kieszenią wstydu", w której mimowolnie chowa się przed światem.

36-latka wie, że codziennie mówi w internecie o naturalnym pięknie, o tym, jak zmienia się kobiecie ciało, ale czym innym jest nauczanie, a czym innym pełna samoakceptacja. "Zdałam sobie sprawę, że wciąż jest wiele kwestii, które muszę przerobić, nauczyć się inaczej myśleć" - dodała.

"Moja kieszeń wstydu jest dzisiaj o wiele mniejsza niż dawniej, bo nad nią pracuję. Publikowanie zdjęć, na których widać tłuszcz, obwisłą skórę, nie jest łatwe, ale o wiele lepiej jest to robić, niż ukrywać się przed samym sobą. Chować w kieszeniach wstydu" - zapewniła i na dowód pokazała dwa wymowne zdjęcia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także